Kategoria | Konferencje

Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015 już wkrótce

Dodany 14 kwietnia 2015 przez admin

W dniach 12-13 maja br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015, która zgromadzi około 1000 obecnych i potencjalnych klientów Microsoft Dynamics AX, CRM i NAV, a także partnerów firmy. Wydarzenie jest adresowane do właścicieli firm i kadry zarządzającej, dyrektorów operacyjnych, finansowych i handlowych, jak również dyrektorów marketingu, dyrektorów IT i ds. wdrożeń oraz kierowników projektów.

Microsoft Dynamics dla Biznesu to największa konferencja firmy Microsoft na temat aplikacji biznesowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń firmy w tym roku. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań Dynamics, wymiany doświadczeń z ekspertami, partnerami i klientami Microsoft Dynamics oraz zapoznania się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w różnej wielkości firmach. Nie zabraknie też dyskusji na temat najnowszych trendów technologicznych związanych z chmurą, nowoczesną analityką biznesową i mobilnością. Serdecznie zapraszamy na konferencję tych wszystkich, dla których biznes i technologia idą ze sobą w parze – mówi Paweł Jędrusik, dyrektor działu Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość udziału w różnych ścieżkach wertykalnych i tematycznych, a także odwiedzenia strefy EXPO ze stoiskami partnerów i porozmawiania z ekspertami podczas sesji networkingowych. Dwudniowe wydarzenie zostało podzielone na 6 części, w ramach których równolegle będą prowadzone prelekcje dotyczące kompleksowych rozwiązań dedykowanych różnym branżom (handlowej, logistycznej, dystrybucyjnej, produkcyjnej, finansowej), sposobów podnoszenia efektywności w firmie z wykorzystaniem rozwiązań z rodziny Dynamics, narzędzi analitycznych wspierających produktywność i zarządzanie procesami czy bezpiecznych rozwiązań mobilnych i chmurowych, a także pokazujące przykłady klientów Microsoft, którzy osiągnęli sukces dzięki aplikacjom biznesowym Dynamics. Uczestnicy spotkania będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą Microsoft stanowiącą uzupełnienie produktów Dynamics (Office 365, Windows Azure, Business Intelligence).

O najnowszych rozwiązaniach i aktualnych trendach opowiedzą partnerzy Microsoft Dynamics (Netwise, IT.integro, IT Vision, Integris, XPLUS, Bonair, NAV24, Intersys, ARCUS SI, SaaS Solutions, MS POS, JCommerce, EIP), klienci (Perła, Inter Cars, Dax Cosmetics, Nowa Itaka, Plast-Box i wielu innych) oraz eksperci Microsoft.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Computerworld, Reseller News, IT Polska News oraz Decyzje-it.pl.

Więcej informacji na temat konferencji Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015 można znaleźć na stronie: www.dynamicsdlabiznesu.pl.

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING