Macrologic doradzi firmom motoryzacyjnym, jak zarządzać szkoleniami pracowników

Dodany 19 maja 2016 przez admin

Polski dostawca systemów klasy ERP, spółka Macrologic, doradzi uczestnikom 6. Forum Human Resources sektora motoryzacyjnego, jak efektywnie zarządzać szkoleniami oraz rozwijać kompetencje swoich pracowników z uwzględnieniem specyfiki branży.

 

„Podczas spotkania przedstawimy najciekawsze case studies oraz rozwiązania dedykowane branży motoryzacyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w tym sektorze, chcemy o nim opowiedzieć” – mówi Monika Grabowska, Brand Manager firmy Macrologic.

W tym roku 6. Forum Human Resources odbywa się w dniach 19-20 maja br. w Jaworzu niedaleko Bielska-Białej. Podczas wydarzenia, w którym wezmą udział dyrektorzy zarządzający, kierownicy oraz menadżerowie z działów HR, szkoleń, rozwoju i płac, praktycy związani z branżą motoryzacyjną zaprezentują sprawdzone i wdrożone już w przedsiębiorstwach rozwiązania.

W trakcie spotkania ekspert Macrologic podzieli się swoją wiedzą w tym zakresie, opowie o efektywnym zarządzaniu i odpowie na kluczowe pytanie: czy szkolenia są dla firmy kosztem czy inwestycją.

„To zagadnienie jest ważne dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Wymaga się bowiem od nich ogromnej liczby szkoleń, a przy tym oczekuje, że te jednocześnie będą bardzo wysokiej jakości. Co więcej, liczba pracowników w jednej firmie w tym sektorze zazwyczaj przekracza 2 tysiące. Tym samym obszar, którym musi zarządzać dział HR jest naprawdę duży”– zauważa Monika Grabowska.

Zdaniem przedstawicielki spółki Macrologic dużym wyzwaniem dla firm z branży motoryzacyjnej jest również kontrola terminów szkoleń.

„Większość szkoleń wymaga odnowienia we właściwym czasie. Warto zaznaczyć, że brak odpowiedniego przeszkolenia może skutkować np. odsunięciem pracownika od wykonywanych obowiązków, a nawet obciążeniem firmy produkcyjnej karami finansowymi. Między innymi właśnie
z tego względu tak istotne jest właściwe zarządzanie szkoleniami
” –  wyjaśnia Monika Grabowska.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING