Kategoria | Konferencje

Konferencja: Jak szybko dostosować system ERP do swoich potrzeb?

Dodany 16 września 2015 przez admin

24 września w Krakowie odbędzie się konferencja „Witaj w świecie Enterprise Apps”, organizowana przez firmę Novacura. Wydarzenie poświęcone będzie odkrywaniu nowych możliwości wdrożonych w firmach systemów ERP i przeznaczone jest przede wszystkim dla użytkowników IFS Applications.

Systemy do zarządzania przedsiębiorstwami są często skomplikowane i mało elastyczne. Ich wdrożenie w firmie zajmuje wiele miesięcy, czasem nawet lat, zdarza się więc, że potrzeby zdefiniowane na początku procesu wyboru i implementacji rozwiązania w momencie uruchomienia ERP są już nieaktualne. Modyfikacje systemów są natomiast żmudne i kosztowne. Czy system ERP może mimo wszystko wspierać szybko rozwijającą się firmę?

Z istniejących systemów ERP można naprawdę wiele wycisnąć, bez ingerowania w ich strukturę. Narzędzie Novacura Flow pozwala na zdefiniowane wszystkich procesów pracy od początku i modyfikowanie ich w dowolnym momencie. Zmiany są proste do realizacji, zatem od nowego pomysłu na przebieg pracy do jego wprowadzenia w życie mija kilka chwil, a nie kilka miesięcy. Podczas konferencji „Witaj w świecie Enterprise Apps” pokażemy uczestnikom, jak wykorzystać dane zgromadzone w ich systemach ERP do rzeczywistego usprawnienia działań firmy. Biznes zmienia się szybko, równie szybko muszą zmieniać się procesy w przedsiębiorstwach. Opowiemy uczestnikom konferencji, jak procesy mogą dogonić potrzeby biznesowe – tłumaczy Artur Buła, Managing Director w firmie Novacura Poland.

Jednym z gości krakowskiego spotkania będzie dr hab. Janusz Jurek z Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista w zakresie wykorzystania systemów informatycznych w zarządzaniu firmą. Prelegent uczuli zgromadzonych, że wdrożenie systemu ERP to dopiero początek zmian w firmie, i opowie o tym, jak wykorzystać wszystkie możliwości zaimplementowanych rozwiązań.

Uczestnicy konferencji wezmą także udział w warsztatach, podczas których będą mogli samodzielnie zaprojektować odpowiadającą ich potrzebom aplikację z wykorzystaniem Novacura Flow.

Każdy manager ma w głowie schemat procesu pracy, który jest dla niego i jego pracowników najwygodniejszy i najbardziej wydajny. Pokażemy naszym gościom, jak schemat ten w kilka chwil przełożyć na aplikację, która sprawi, że wymarzona organizacja procesów w firmie stanie się faktem – dodaje Artur Buła.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby dołączyć do grona uczestników spotkania, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny: http://www.novacura.pl/witaj-w-swiecie-enterprise-apps-2015

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING