Kategoria | Konferencje

Jak BPM zmienia firmę? Trzecia edycja Webcon Day już 24 września w Krakowie

Dodany 22 września 2015 przez admin

24 września w Krakowie odbędzie się trzecie spotkanie użytkowników platformy Webcon Business Process Suite. To konferencja, w której główną rolę odgrywają przedstawiciele firm korzystających na co dzień z systemu oferowanego przez krakowską spółkę. To oni będą opowiadać o swoich doświadczeniach, dzielić się praktyczną wiedzą i pomysłami na zoptymalizowanie procesów biznesowych.

Podczas konferencji klienci i partnerzy będą rozmawiać o nowych, ciekawych i funkcjonalnych scenariuszach wykorzystania systemu Webcon BPS. Wymienią doświadczenia biznesowe oraz technologiczne, włączą się również aktywnie w konferencję, prowadząc wspólnie z  przedstawicielami Webcon prezentacje tematyczne. Spotkanie będzie również okazją do przedstawienia najnowszych funkcjonalności dostępnych w wersji 8.2 systemu i zapowiedzi wersji 8.3.

Webcon Day to spotkanie, które jest wartościowe dla obu stron, zarówno dla gości, jak i dla nas – mówi Łukasz Wróbel, dyrektor działu konsultingu, Webcon. – Ma charakter forum wymiany doświadczeń i opinii między użytkownikami systemu i osobami, które po stronie firmy są odpowiedzialne za jego rozwój. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli korzystać z systemu jeszcze efektywniej i abyśmy mogli dowiedzieć się, jakie dodatkowe usprawnienia są im potrzebne. Informacje, które zdobywamy podczas corocznych wydarzeń dla klientów i partnerów firmy, wykorzystujemy później, rozwijając nasz produkt. Podobnie będzie w tym roku.

W programie pierwszego dnia konferencji zaplanowano kilka tematycznych prezentacji, które zostaną poprowadzone przez duety składające się z klienta oraz przedstawiciela Webcon. Będzie mowa o zarządzaniu procesami w centrum usług wspólnych, o optymalizacji procesu wysyłki faktur, o możliwościach wykorzystania Webcon BPS w zarządzaniu dokumentami. Podany zostanie także przykład praktycznego użycia systemu, ze szczególnym uwzględnieniem takich elementów jak: Outlook Addin i aplikacje mobilne.

Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Energa Obrót, No Limit, PKM Duda, ALD Automotive i Haddad Brands. Na zakończenie pierwszego dnia forum uczestnicy wezmą udział w dyskusji dotyczącej rozwoju systemu, czyli w Radzie Programowej.

Drugi dzień konferencji jest czasem szkoleniowym. Każdy z gości będzie miał okazję wziąć udział w kilku sesjach warsztatowych, które skoncentrują się na najciekawszych scenariuszach wykorzystania Webcon BPS.

Warsztaty, które prowadzimy, uwalniają kreatywność naszych partnerów i klientów. Bardzo często podczas rozmów z osobami, które na co dzień mają do czynienia z Webcon BPS, dowiadujemy się, że wymyślają one zupełnie nowe sposoby wykorzystania naszego systemu. Takie odkrycia są także dla nas bardzo motywujące i dają nam dodatkową energię do pracy – dodaje Łukasz Wróbel.

Webcon Day odbędzie się w tym roku Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Źródło: Webcon

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING