Kategoria | Konferencje

Incom SA zaprasza specjalistów branży IT na Poland IT Meeting

Dodany 03 sierpnia 2015 przez admin

Już we wrześniu tego roku Wrocław stanie się stolicą branży IT. Specjaliści z całej Europy i Bliskiego Wschodu przyjadą na Dolny Śląsk, by wziąć udział w Poland IT Meeting – pierwszym wydarzeniu w tej części Europy, którego formuła, pozwalająca na odbycie licznych indywidualnych spotkań pomiędzy uczestnikami z branży, sprzyja budowaniu relacji. Organizatorzy, wraz z głównym sponsorem tego wydarzenia – Incom SA, zapraszają resellerów, vendorów i dystrybutorów IT w dniach 24-26 września 2015 roku do Wrocławia na pierwszą edycję Poland IT Meeting.

Powodów, by przyjechać do Wrocławia na to spotkanie jest wiele, zwłaszcza, iż jest to pionierskie wydarzenie w branży IT. O jego formule opowiada Rafał Wójcicki, Dyrektor Zarządzający Poland IT Meeting: „Innowacyjność projektu opiera się na odejściu od tradycyjnej formy konferencji, gdzie bierni słuchacze uczestniczą w prelekcjach i długich wykładach. Poprzez specjalną aplikację, nasi uczestnicy mają szansę zorganizować nawet 30 indywidualnych spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi w półgodzinnych slotach czasowych. Poland IT Meeting ma promować ideę, która już od dłuższego czasu funkcjonuje na Zachodzie: nie ma dobrej współpracy bez solidnego fundamentu, jakim jest pozytywna relacja. Ta zasada przekłada się na wszystkie branże i musimy o niej pamiętać, chcąc efektywnie zarządzać firmą. Ugruntowana relacja może zaowocować wieloletnią współpracą. To naturalne, że chcemy pracować z ludźmi, których znamy.”

Kierownik Działu Marketingu firmy Incom S.A., Magdalena Zając-Krzyżoś dodaje: „Świeża formuła, możliwość spotkania z kluczowymi osobami branży z całej Europy oraz umiejscowienie spotkania w naszym rodzimym Wrocławiu spowodowały, że chętnie zaprosimy do rozmów naszych Partnerów biznesowych oraz osoby, które będą chciały rozpocząć z nami współpracę, korzystając ze świetnie przygotowanego zaplecza organizatorów przedsięwzięcia. Naszą firmę wyróżnia elastyczność, dynamika w działaniu oraz nowatorskie podejście, dzięki któremu kreujemy trendy oraz mamy realny wpływ nie tylko na polski rynek technologiczny. Poland IT Meeting świetnie wpisuje się w nasz sposób działania”.

Zainteresowani uczestnictwem mogą dokonać rejestracji na oficjalnej stronie Poland IT Meeting, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje. „Mamy nadzieję zgromadzić jak największą ilość przedsiębiorstw IT, by pokazać, że nasz rynek jest silny i otwarty na współpracę. To jedyna okazja, by spotkać tak wielu specjalistów najwyższych szczebli z największych firm IT w jednym miejscu.” – podsumowuje Rafał Wójcicki.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia:

www.polanditmeeting.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING