Druga edycja Poland IT Meeting z poszerzoną formułą „Double B2B”

Dodany 28 stycznia 2016 przez admin

Wrocław już po raz drugi stanie się stolicą IT dzięki kolejnej edycji jedynego w Polsce wydarzenia networkingowego w konwencji spotkań “jeden na jeden”. Poland IT Meeting odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, we Wrocławiu w dniach 29 i 30 września. Poszerzona formuła eventu dostarczy Uczestnikom jeszcze więcej możliwości nawiązywania relacji biznesowych.

Dwa ostatnie dni września staną się w tym roku ponownie doskonałą okazją do podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych partnerów z branży informatycznej. W sercu Wrocławia zgromadzą się polscy oraz europejscy specjaliści IT, począwszy od producentów, dystrybutorów, resellerów, system integratorów, na klientach instytucjonalnych kończąc. Ubiegłoroczna formuła zakładała uczestnictwo głównie firm z łańcucha dystrybucyjnego, w tym roku zaś zaproszenie kierowane jest również do firm z sektorów: energetycznego, finansowego, telekomunikacyjnego do przemysłu oraz farmaceutycznego.

“Co prawda ubiegłoroczna formuła „Business with Pleasure” była niezwykle trafiona, jednak brakowało nam ostatniego i ważnego ogniwa w łańcuchu dystrybucyjnym. Stąd postanowiliśmy formułę przedefiniować na „Double B2B” tak, by na spotkaniu obecni byli nie tylko producenci, resellerzy, dystrybutorzy i system integratorzy, ale także przedstawiciele departamentów IT firm instytucjonalnych. W praktyce oznacza to wzrost zainteresowania wszystkich uczestników wydarzeniem. Rozwiązanie to pozwoli na efektywniejszy networking, optymalizację budżetów dużych organizacji i możliwość bezpośredniego kontaktu z alternatywnymi dostawcami” – komentuje Rafał Wójcicki, organizator wydarzenia.

Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 specjalistów IT z 9 europejskich krajów. W ciągu 2 dni odbyli oni ponad 500 indywidualnych spotkań.

W czasie Poland IT Meeting 2016 organizatorzy chcą podwoić te liczby, zapewniając uczestnikom komfortową i nowoczesną przestrzeń do networkingu. Stąd między innymi  wybór na miejsce wydarzenia pięciogwiazdkowego hotelu Sofitel Wrocław Old Town.

Poland IT Meeting odbędzie się w dniach 29-30 września 2016 roku we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej:

www.polanditmeeting.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING