Kategoria | HR

Tagi | , , ,

System SAP rozlicza listę płac w Polfie Rzeszów S.A.

Dodany 04 września 2013 przez admin

GAVDI Polska S.A. zrealizowało wdrożenie modułu rozliczenia listy płac (PY) w systemie SAP w ICN Polfa Rzeszów S.A. – firmie farmaceutycznej będącej wiodącym producentów leków w Polsce i należącej do międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International. Nowe rozwiązanie od kwietnia 2013 r. rozlicza płace ponad tysiąca pracowników zatrudnionych w czterech zakładach spółki. Wdrożenie modułu rozliczenia listy płac było kolejnym krokiem w rozwoju systemu SAP w ICN Polfa Rzeszów S.A.

Punktem wyjścia do realizacji projektu było predefiniowane rozwiązanie GAVDI HR Box – baza wdrożeniowa zawierająca zestandaryzowane procesy HR, ich konfigurację w systemie SAP oraz narzędzia pomagające w optymalizacji i dokumentacji procesu wdrożenia systemu, która została następnie dostosowana do potrzeb klienta, w tym także do specyfiki branży farmaceutycznej.

Do tej pory w obszarze rozliczania listy płac korzystaliśmy z innego, ponad piętnastoletniego systemu. O wyborze rozwiązania firmy SAP zdecydowała jego pozycja na rynku, elastyczność w zakresie konfiguracji i niezawodność – mówi Marek Bieniasz, IT Applications Manager w Valeant Pharmaceuticals International.

Projekt rozpoczął się w październiku 2012 r. Pierwsze rozliczenie listy płac w nowym systemie odbyło się na początku kwietnia b.r.

W ramach współpracy z firmą GAVDI, Polfa Rzeszów S.A. korzysta także z narzędzia GAVDI Replicator – zestawu aplikacji służących do kopiowania danych pracowniczych między systemami SAP ERP HCM oraz z rozwiązania GAVDI eDeklaracje do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP.

Wdrożenie w Polfie Rzeszów S.A. to kolejny projekt zrealizowany przez GAVDI w branży farmaceutycznej. Do tej pory ze wsparcia konsultantów GAVDI skorzystały takie firmy z tego sektora jak m.in. GlaxoSmithKline, US Pharmacia, PF Jelfa czy Polfa Tarchomin.

Źródło: Gavdi

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING