Kategoria | HR

Rozświetlony system mHR

Dodany 13 maja 2015 przez admin

Optymalizacja procesów efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, skrócenie czasu i obniżenie kosztów operacji związanych z pozyskiwaniem i wykorzystywaniem informacji o pracownikach to główny cel zrealizowanego właśnie wdrożenia systemu mHR w Kanlux SA.

W oparciu o rozwiązania BPSC realizowane będą procesy zarządzania kompetencjami, kwalifikacjami i efektywnością. System mHR wspierać będzie również obszary szkoleń, rekrutacji czy e-learningu. Już pierwsze tygodnie użytkowania systemu pozwoliły ograniczyć do minimum papierowy obieg dokumentów. Jak wskazują przedstawiciele Kanlux SA, system znacznie przyspieszył i usprawnił realizację wszystkich procesów zarządzania zasobami ludzkimi, których funkcjonalności znajdują się w mHR.

– Do systemu mHR, obok zakresu funkcjonalnego, przekonała nas modułowa struktura. Dzięki temu możliwe stało się wdrożenie tych funkcjonalności, które są adekwatne do naszych obecnych potrzeb. Jednocześnie mamy możliwość rozbudowy zakresu w przyszłości – podkreśla Patrycja Łężak, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Kanlux SA.

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała, rodzinna firma urosła na przestrzeni 26 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej.

Źródło: BPSC

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING