Najlepsi w kraju pracują na systemach TETA

Dodany 15 lipca 2014 przez admin

Pracująca na systemie TETA HR Katarzyna Jarczok, kierownik działu personalnego w Finnveden Metal Structures, otrzymała tytuł TOP HR MANAGER 2014. W tym samym czasie Zarząd Portów Morskich Szczecin i Świnoujście wykorzystujący oprogramowanie TETA ERP z modułem HR został zakwalifikowany do finału konkursu Lider Informatyki 2014. Oba wyróżnienia, a także pozycja lidera na rynku, wskazują że na systemach TETA pracują najlepsi.

Tytuł TOP HR MANAGER został przyznany po raz szósty z inicjatywy wydawnictwa Wolters Kluwer. Kandydaci do nagrody oceniani byli pod kątem kompetencji niezbędnych w pracy managera HR (komunikacja działań HR, współpraca, nastawienie biznesowe, innowacyjność oraz cierpliwość). Co ciekawe, zdobywczyni drugiego miejsca (z firmy Danone) również korzysta z tego samego oprogramowania – TETA HR.

Kilka dni temu poznaliśmy także finalistów konkursu Lider Informatyki 2014 organizowanego przez czasopismo Computerworld. W kategorii “Sektor użyteczności publicznej” wyróżnienie uzyskał Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście za projekt, w którego skład wszedł system TETA. Przedsiębiorstwo to korzysta z pakietu oprogramowania TETA ERP z modułem HR. Wartym podkreślenia jest fakt, że przedsiębiorstwo współpracuje z UNIT4 TETA od 1999 roku, a więc już od 15 lat.

TETA HR (dawniej TETA Personel) to system dedykowany średniej i dużej wielkości organizacjom o zaawansowanych potrzebach w zakresie twardego i miękkiego HR. Aktualnie, system używany jest przez ponad 500 firm i  obsługuje ok. 600 tys. zatrudnionych w Polsce osób. Oznacza to, że co piąty pracownik dużych przedsiębiorstw obsługiwany jest przez TETA HR, a UNIT4 TETA jest liderem na rynku oprogramowania dla działów HR.

Obie nagrody, jak również pozycja lidera na rynku, dowodzą, że najlepsi przedstawiciele kadry menedżerskiej w Polsce korzystają z systemów TETA i potrafią dzięki nim wspierać rozwój własnych biznesów.

Źródło: UNIT4 TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING