Kategoria | HR

Macrologic w e-booku radzi, jak rozwijać kompetencje pracowników

Dodany 30 maja 2016 przez admin

Polski dostawca systemów klasy ERP, spółka Macrologic rusza z akcją promującą narzędzia do rozwoju kompetencji pracowników. Firma podzieli się swoją unikatową wiedzą, którą zdobywała podczas wdrożeń kompleksowych i spójnych rozwiązań IT w obszarze HR w polskich przedsiębiorstwach. A wszystko znajdzie się w eksperckim e-booku.

W ramach akcji spółka uruchomiła już stronę internetową poświęconą rozwojowi kompetencji pracowników (http://www.macrologic.pl/jak-rozwijac-kompetencje-pracownikow), na której został umieszczony e-book, specjalnie przygotowany do tej akcji. Można dowiedzieć się z niego m.in. tego, jak wyzwolić potencjał pracowników firmy. Zawarte w nim informacje na temat wyboru metody oceny pracowniczej oraz skutecznego przeprowadzenia tej oceny, właściwego przygotowania planu szkoleń i późniejszej analizy zrealizowanych szkoleń są niezbędne dla każdego przedsiębiorcy. E-book można pobrać ze strony Macrologic po wypełnieniu formularza kontaktowego.

 – Diagnozowanie obszarów kompetencji, które wymagają zmian, jest dla organizacji kluczem do sukcesu. Ich umiejętne namierzenie oraz określenie ścieżki rozwoju pracownika wymaga znajomości oczekiwań oraz rozpoznania potencjału dostępnego w organizacji. To właśnie dzięki wiedzy, którą posiadają eksperci naszej firmy, mogliśmy przygotować cenne informacje o rozwoju kompetencji pracowników w przedsiębiorstwie. Powinien się zapoznać z nimi każdy przedsiębiorca” – mówi Monika Grabowska, ekspert spółki Macrologic.

Polski dostawca systemów klasy ERP doświadczenie w tym obszarze zdobywał m.in. dostarczając rozwiązania IT do działu HR w spółce Falck Medycyna. Oprogramowanie autorstwa Macrologic przyczyniło się do zautomatyzowania prac w zakresie planowania, rejestracji oraz rozliczania czasu pracy pracowników. Dzięki temu Falck Medycyna może szybciej i bez ryzyka błędów dokonywać kwalifikacji czasu pracy. Ponadto wprowadzone systemy IT miały wpływ na ograniczenie kosztów materiałów biurowych oraz na sprawniejszą obsługę i łatwiejszą analizę ocen pracowniczych w spółce.

Warto zaznaczyć, że w ramach akcji 22 czerwca br. odbędzie się otwarte webinarium, podczas którego eksperci Macrologic opowiedzą o specjalistycznych rozwiązaniach w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING