Kategoria | HR

GAVDI wdrożyło „twardy” HR w Polfarmex S.A.

Dodany 12 sierpnia 2013 przez admin

GAVDI Polska S.A. wdrożyło rozwiązania z obszaru „twardego” HR w firmie Polfarmex S.A. (Kutno), będącej producentem leków, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i kosmetyków. Projekt był elementem wdrożenia zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem SAP ERP ECC 6.0 zrealizowanego przez wrocławską firmę SI-Consulting.

W ramach projektu konsultanci firmy GAVDI wdrożyli moduły zarządzania strukturą organizacyjną, administracji kadrami, zarządzania czasem pracy z jego pełną oceną (w tym Pulpit Menedżera Czasu Pracy) oraz rozliczania listy płac, które umożliwiły efektywniejsze zarządzanie  650 pracownikami zatrudnionymi w spółce Polfarmex.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu SAP ERP, w tym obszaru tzw. „twardego” HR,  aby zintegrować wszystkie dane generowane w spółce w ramach jednego systemu, a co za tym idzie, zwiększyć efektywność zarządzania informacją na wszystkich szczeblach organizacji.  Zależało nam również na usprawnieniu naszej  działalności operacyjnej, a przede wszystkim na zoptymalizowaniu procesów biznesowych. Oprócz tego, istotne były dla nas także takie funkcjonalności, jak np. możliwość generowania raportów ad-hoc w obszarze HR, która jest dla nas znaczącym usprawnieniem w procesie zarządzania kadrami. – mówi Monika Dąbrowska, Kierownik Działu Kadr i Szkoleń w Polfarmex S.A.

Kadrowo-płacowa część systemu SAP ERP obsługiwana jest obecnie przez blisko 30 pracowników spółki,  w tym kierowników poszczególnych komórek korzystających z Pulpitu Menedżera Czasu Pracy – narzędzia umożliwiającego menedżerom bezpośrednie zarządzanie czasem pracy podległych im pracowników.

System SAP ERP w Polfarmex obejmuje także spółki zależne i oprócz części kadrowo-płacowej obsługuje obszary Planowania Produkcji, Produkcji, Gospodarki Magazynowej (z magazynem wysokiego składowania), Zaopatrzenia, Sprzedaży i Dystrybucji, Kontroli Jakości, Księgowości i Finansów oraz Controllingu.

 

Wdrożenie w spółce Polfarmex to kolejny projekt zrealizowany przez GAVDI w branży farmaceutycznej. Cieszymy się, że nasze kompetencje i doświadczenie zdobyte w tym sektorze, m.in. w GlaxoSmithKline, US Pharmacia, ICN Polfa Rzeszów, PF Jelfa czy Polfa Tarchomin znów zostały docenione. – mówi Sławomir Stępień, Dyrektor Handlowy GAVDI Polska S.A.

Źródło: www.gavdi.pl

 

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING