Kategoria | ERP

Zycko dołączy do Nokia Global Partner Program

Dodany 16 października 2016 przez admin

Spółka Zycko, specialistyczny dystrybutor z wartością dodaną (VAD), należący do Grupy Nuvias, ogłosiła dzisiaj, że została pierwszym dystrybutorem spółki Nokia na cały region EMEA i od teraz będzie mieć dostęp do kompleksowego pakietu rozwiązań firmy Nokia.

Współpraca stanowi ważny krok w kierunku dywersyfikacji rynku Nokia. Dzięki niej rozszerzone zostaną kanały i dystrybucja wartości dodanej, służąca zwiększeniu obecności spółki w obrębie korporacji i średnich przedsiębiorstw w EMEA.

Początkowo Zycko skupi się na integracji sprzętu i oprogramowania routingu IP i optycznych sieci transportowych, światłowodowej infrastrukturze LAN dla budynków/kampusów, otwartych standardach oprogramowania do zarządzania DDI i programowalnych sieciach komputerowych.

Rozwiązania Nokia stanowią wsparcie dla dostawców usług komunikacyjnych, rządów i dużych przedsiębiorców we wprowadzeniu sieci 5G, a także w zakresie rozwiązań w chmurze i Internetu Rzeczy. Są skalowalnym nośnikiem klasy telekomunikacyjnej, zaprojektowanym tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających środowisk XLE, jednocześnie oferując partnerom nieograniczoną możliwość tworzenia własnych usług globalnych w zakresie wielu produktów.

Dave Parker, wiceprezes sekcji partnerów strategicznych w Nokii, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Daje nam ona dostęp do szerokiej sieci dystrybutorów z doświadczeniem w branży komunikacji i sieci w całym regionie EMEA. Jesteśmy pod wrażeniem sporego portfolio usług z wartością dodaną Zycko. Jako część Grupy Nuvias Zycko oferuje profesjonalne rozwiązanie dla regionu EMEA, włączając sprzedaż, marketing i wsparcie techniczne, a także rzetelną dostawę w regionie. Zycko i Nuvias uzupełnią nasze plany rozwoju i pozwolą rozszerzyć działalność na skalę międzynarodową.”

Znaczący ruch dla Nuvias

Paul Eccleston, szef grupy Nuvias, skomentował: „Umowa z tak poważną i globalną firmą, jaką jest Nokia, to duże wotum zaufania dla Zycko i Nuvias. Stanowi silne poparcie naszej koncepcji ponownego zdefiniowania specjalistycznej międzynarodowej dystrybucji z wartością dodaną. Nokia zajmuje szczególną pozycję w świecie telekomunikacji, oferując wyjątkowe produkty, a my cieszymy się, mogąc im pomagać w skutecznym rozwoju sieci dystrybucji w regionie EMEA, a także w zwiększeniu sprzedaży w sektorze korporacji i średnich przedsiębiorstw poprzez ten kanał.”

O Zycko

Zycko jest międzynarodowym specjalistycznym dystrybutorem innowacyjnych rozwiązań IT, obejmujących technologie dla każdej części infrastruktury biznesu IT. Obszary działania Zycko obejmują sieci danych, przechowywanie danych, wirtualizację, rozwiązania w chmurze, monitorowanie i zarządzanie oraz infrastrukturę centrum danych. Zycko wybiera najlepszych strategicznych partnerów i technologie, które zapewniają klientom możliwość różnicowania się w rynku o wysokiej konkurencyjności. Obecnie Zycko ma 17 biur w regionie EMEA i obsługuje resztę świata ze swojej siedziby w Wielkiej Brytanii. Oferuje swoim klientom najwyższej klasy zaawansowane usługi profesjonalne, akredytowane szkolenia, marketing i wsparcie rozwoju biznesu. http://www.zycko.com

O grupie Nuvias

Grupa Nuvias jest działającym w regionie EMEA wyspecjalizowanym dystrybutorem budowanym przez Rigby Private Equity (RPE) w celu zdefiniowania na nowo międzynarodowej, wyspecjalizowanej dystrybucji wartości w sektorze informatycznym. Grupa zapewnia jednolitą ofertę i jej spójną realizację w regionie EMEA, umożliwiając osobom działającym w kanale dystrybucji i dostawcom tworzenie wyjątkowej wartości biznesowej dla klientów oraz tworząc nowe standardy sukcesu dla kanału dystrybucji.

Grupa obejmuje firmę Wick Hill, wielokrotnie nagradzanego i oferującego wartość dodaną dystrybutora specjalizującego się w kwestiach bezpieczeństwa; firmę Zycko, wyspecjalizowanego dystrybutora działającego w regionie EMEA, który skupia się na zaawansowanych sieciach, oraz firmę SIPHON Networks, wielokrotnie nagradzanego integratora oferującego rozwiązania i technologię w zakresie komunikacji zintegrowanej. Wszystkie trzy firmy posiadają doświadczenie w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych opracowanych przez światowej klasy dostawców oraz zapewnianiu rozwoju rynkowego partnerów i klientów. Grupa posiada 17 biur w regionie EMEA, które obsługują również inne państwa. Obroty Grupy przekraczają 330 mln USD.

Źródło: Nuvias

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING