Kategoria | ERP

Xpertis 360°. Macrologic prezentuje nowe, pełne rozwiązanie ERP

Dodany 05 czerwca 2013 przez admin

Macrologic wprowadza na rynek nową wersję swojego sztandarowego produktu — pakietu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem.  Rozwiązanie w nowej odsłonie oznaczone zostało nazwą: Xpertis 360°.

Symbolem tej emisji stała się miara kąta pełnego, gdyż taki właśnie teraz jest Xpertis — pełny. Oferując Xpertis 360°, dajemy klientom pełną obsługę informatyczną procesów zarządzania i realizacji celów oraz umożliwiamy zaangażowanie całej organizacji w realizację tych procesów. Dlatego też w tej emisji postawiliśmy na rozwiązania, które wspierają planowanie, udostępniają informację zarządczą oraz umożliwiają wszystkim pracownikom samodzielne uzyskiwanie informacji potrzebnych im do wykonywania codziennych zadań — mówi Renata Łukasik, Dyrektor ds. oprogramowania w Macrologic SA.

Emisja Xpertis 360° to rozwój produktu w czterech następujących kierunkach:

 • E-organizacja. Wprowadzone w nowej wersji rozwiązanie pozwala gromadzić informacje w postaci elektronicznej, w sposób uporządkowany i dostosowany do potrzeb danej organizacji, dzięki czemu zapewnia samoobsługę informacyjną pracownika. Umożliwia elektroniczny obieg dokumentów (w tym delegacji służbowych i wniosków pracowniczych) oraz uporządkowanie wiedzy o klientach, co przekłada się na sprawniejsze działania operacyjne, oszczędności związane z obsługą pracowników oraz większą efektywność działań wobec klienta.
 • Informacja zarządcza i controlling. W Xpertisie udostępnione zostały rozbudowane i dostosowane do potrzeb każdej organizacji rozwiązania dla controllingu. Nowe narzędzia umożliwiają budowę interaktywnego kokpitu zarządczego, który pozwala na bieżącą analizę sytuacji firmy w oparciu o wybrane dane i wskaźniki z różnych obszarów, prezentując wyniki w przyjaznej graficznie i indywidualnie dostosowanej formie. Nowy controlling wspomaga w monitorowaniu realizacji celów zarówno na poziomie całej firmy czy poszczególnych zespołów, jak i w odniesieniu do indywidulanych celów pracowników. Ponadto wspiera w bieżącej kontroli budżetu, przez co pozwala zachować dyscyplinę kosztową.
 • Zarządzanie personelem. W nowej wersji Macrologic udostępnił pełne rozwiązanie do zarządzania kapitałem ludzkim: począwszy od sprawnej rekrutacji, poprzez efektywne zarządzanie kompetencjami i szkoleniami, aż po przygotowanie i obsługę procesu oceny pracowniczej. Poprzez wprowadzenie możliwości obsługi form zatrudnienia innych niż umowa o pracę nowe rozwiązanie jeszcze skuteczniej wspiera w procesach sprawnego zarządzania zespołami. Ponadto zmodyfikowany system parametryzacji przyczynia się do skrócenia — a przez to obniżenia kosztów — wdrożenia.
 • Planowanie produkcji. Zastosowane w nowej wersji połączenie planowania operacyjnego i strategicznego umożliwia sprawny przepływ informacji dotyczących wykorzystania mocy produkcyjnych, a przez to pozwala zapewnić terminową realizację zamówienia klienta. Wprowadzono także możliwość planowania dostaw w ujęciu czasowym, co przyczynia się do optymalizacji zapasów magazynowych oraz lepszego zarządzania zakupami.

Emisja Xpertis 360° została opracowana zgodnie z metodyką Macrologic, która gwarantuje zarówno wysoką jakość kodu, jak i samego procesu wytwórczego.  Ponadto w proces przygotowania nowej wersji po raz pierwszy zostali włączeni klienci Macrologic.

Zależało nam na tym, aby nowa wersja była jak najbardziej zgodna z potrzebami rynku. Dlatego też jeszcze przed emisją oferowaliśmy nowe rozwiązania wybranym klientom, aby sprawdzić w praktyce, na ile nasze założenia i pomysły odpowiadają ich oczekiwaniom. Nasi klienci brali czynny udział w testowaniu, a dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy wytworzyć prototypy rozwiązań uwzględniające realne potrzeby rynku. To pozwoliło nam uzyskać produkt nie tylko wysokiej jakości, ale także sprawdzony i merytorycznie funkcjonalny — podsumowuje Renata Łukasik.

Źródło: www.macrologic.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Wykop
 • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING