Kategoria | ERP

UNIT4 TETA zakończyła kolejny etap wdrożenia ERP na PWr

Dodany 17 lipca 2013 przez admin

Trwają intensywne prace związane z wdrożeniem przez UNIT4 TETA Zintegrowanego Systemu Informatycznego ERP TETA Constellation na Politechnice Wrocławskiej. Wdrożenie dotyczy kluczowych obszarów zarządzania zasobami uczelni (Kadry i Płace, Zarządzanie Finansami, Zarządzanie Majątkiem Trwałym, Zarządzanie Zamówieniami, Planowanie, Budżetowanie i Prognozowanie).

Kontrakt jest prowadzony w oparciu o metodykę Prince2. Prace analityczne rozpoczęto zaraz po podpisaniu umowy. Wynikiem prac analitycznych było przygotowanie dokumentu Analizy Przedwdrożeniowej, w którym opisano 194 procesy w podziale na poszczególne moduły, a który posłużył do opracowania szczegółowego harmonogramu wdrożenia rozpisanego na ponad 1200 zadań. Analiza, zgodnie z przyjętym harmonogramem, powstała w zaledwie 2 miesiące.

Na obecnym etapie UNIT4 TETA zakończyła fazę dostarczenia infrastruktury i przygotowuje się do szkoleń użytkowników kluczowych. Należy uznać, że zarówno projekt, jak i klient są bardzo wymagający. Sam projekt stanowi poważne przedsięwzięcie nie tylko techniczne, ale i organizacyjne.

UNIT4 TETA dla edukacji

Wdrożenie oprogramowania ERP TETA Constellation na Politechnice Wrocławskiej to kolejny projekt UNIT4 TETA w sektorze szkolnictwa wyższego w Polsce. Jest to jedno z największych wdrożeń systemów zarządzania zasobami uczelni w Polsce i może otworzyć wrocławskiej firmie drzwi do kolejnych umów w sektorze edukacji. Proces wdrożenia jest z pewnością śledzony przez inne duże uczelnie, które poszukują najlepszego rozwiązania dla siebie.

Sektor szkolnictwa jest strategiczny dla całej Grupy UNIT4 na świecie. UNIT4 posiada dominującą pozycję w zakresie rozwiązań dla uczelni wyższych w Anglii i Skandynawii.

Źródło: www.unit4teta.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING