Kategoria | ERP

Tagi | ,

UNIT4 TETA podbija sektor edukacji

Dodany 09 sierpnia 2013 przez admin

Prestiżowy kontrakt z Politechniką Wrocławską na wdrożenie systemu ERP jest kolejnym, jaki w ostatnim czasie podpisała UNIT4 TETA. Sektor szkolnictwa jest strategiczny dla całej Grupy UNIT4.

UNIT4 TETA czerpiąc najlepsze wzorce z wiedzy i doświadczeń Grupy UNIT4, oferującej oprogramowanie dla ponad 400 instytucji edukacyjnych i badawczych na całym świecie, otworzyła sobie drzwi do kolejnych umów w sektorze edukacji. Świadczy o tym podpisany w ostatnim roku wielomilionowy kontrakt z Politechniką Wrocławską, a wcześniej z Politechniką Gdańską. Są to jedne z największych wdrożeń systemów zarządzania zasobami uczelni w Polsce.

Wśród polskich uczelni wyższych pracujących na systemie UNIT4 TETA wymienić należy m.in. Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnikę Białostocką, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. To prestiżowe uczelnie, które zajmują najwyższe miejsca w rankingach szkół wyższych.

Rozwiązania dla edukacji są jednym z elementów strategicznych rozwoju UNIT4 TETA. Trzy lata temu TETA dołączyła do holenderskiego koncernu UNIT4. Wrocławska spółka z kapitałem w postaci wieloletniej obecności na rynku i ogromnej bazy klientów była bardzo atrakcyjna dla UNIT4, właśnie ze względu na możliwość pozyskania nowych użytkowników z sektora edukacji. Z kolei dla TETY była to okazja do rozwoju i umocnienia swojej pozycji rynkowej, przede wszystkim dzięki dostępowi do światowego know-how.

O renomie UNIT4 świadczy fakt, że w Wielkiej Brytanii ma 80 proc. rynku (w tym najbardziej znane uczelnie Cambridge i Oxford), a w USA z jego systemu korzysta najbardziej prestiżowa uczelnia na świecie – Harvard. Ostatnio UNIT4 ogłosił, że zamierza zostać domyślnym dostawcą systemów dla instytucji edukacyjnych, kształcących młodzież powyżej 16 roku życia oraz instytucji badawczych na całym świecie i jak widać po podpisanym ostatnio kontrakcie z Phillips Academy w Andover z sukcesem realizuje swoją strategię.

Źródło: www.unit4teta.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING