Kategoria | ERP, HR

TETA Insider vol. 3

Dodany 09 czerwca 2014 przez admin

To już trzeci odcinek naszego cyklu zawierającego informacje, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Tylko w TETA Insider jako pierwsi poznajecie system TETA od wewnątrz i dowiadujecie się nad czym aktualnie pracują  programiści, co uległo zmianie w poszczególnych obszarach i w jaki sposób usprawnienia w funkcjonalnościach mogą wpłynąć na efektywność prowadzenia waszego biznesu. W odcinku trzecim opowiemy o zmianach systemu TETA Web w obszarze HR.

Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu nowych funkcjonalności, słowo wstępu na temat TETA Web (platformy dawniej znanej pod nazwą TETA Galactica).

 TETA Web to samoobsługowa platforma pracownicza, dzięki której każdy pracownik ma dostęp do systemu, gdzie może sprawdzać podstawowe informacje i rejestrować samodzielnie wybrane operacje. TETA Web jest dostępna online, co więcej zapewnia dostęp do wybranych procesów z poziomu urządzeń mobilnych. Wspiera menadżerów m.in. w procesie obsługi dokumentów finansowych, delegacji, w zarządzaniu urlopami i czasem pracy swoich podwładnych, ocenie okresowej pracowników, zgłaszania potrzeb szkoleniowych, czy wniosków rekrutacyjnych. Pracownicy mogą zaś samodzielnie m.in. wystawiać wnioski urlopowe i delegacje, tworzyć plan urlopów, zgłaszać́ przełożonemu potrzeby szkoleniowo-rozwojowe.

 Czy zastanawiasz się czasami, ile dni urlopowych zostało do wykorzystania w Twoim zespole? Już teraz, przejrzyście zaprezentowane dane dotyczące poszczególnych pracowników znajdziesz w jednym miejscu – dostępne od ręki.

 Anna Janas, Analityk

 System TETA Web umożliwia przegląd wszystkich nieobecności własnych oraz podległych pracowników w zakresie całego roku. Nieobecności oraz wnioski niezaakceptowane, prezentowane są odrębnymi kolorami na osi czasu. Z prawej strony panelu osoba kierująca zespołem ma możliwość podglądu oraz dokonania wyboru pracownika, dla którego chciałaby sprawdzić dane. Niebawem pojawi się także możliwość prezentacji tych zdarzeń na małych kalendarzach, będącymi alternatywą do osi czasu.

Na wykresie kołowym prezentowany jest aktualny stan urlopów pracownika lub stan wszystkich nieobecności, nie tylko urlopowych – w zależności od wybranego widoku formularza. Nieobecności są pogrupowane, co ułatwia czytanie formularza. Dodanie takiej funkcjonalności ma na celu zebranie wszystkich danych dotyczących nieobecności w jednym miejscu i zaprezentowanie ich w sposób zrozumiały dla użytkownika, ułatwia to znacznie analizowanie roku pod kątem absencji. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość wyświetlenia wniosków, które jeszcze nie zostały zaakceptowane.

Źródło: UNIT4TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING