Kategoria | ERP

Tagi | , , ,

SAP udostępnia najnowszą wersję SAP Business One na platformie SAP HANA

Dodany 20 marca 2014 przez admin

SAP poinformował dziś o powszechnym udostępnieniu najnowszej wersji zintegrowanego systemu SAP Business One 9.0. System dedykowany małym i średnim firmom działa na platformie SAP HANA, dzięki czemu może znacząco zwiększyć swoją wydajność, a tym samym przyspieszyć przetwarzanie i analizowanie coraz większych ilości danych w czasie rzeczywistym. SAB Business One 9.0 może być wdrażany w modelu tradycyjnym lub udostępniony w chmurze oraz hostowany przez partnerów. System cechuje się także dużą elastycznością oraz skalowalnością, co ułatwia jego dostosowanie do zmieniających się potrzeb i wielkości biznesu.

Dzięki technologii in-memory, ktorą SAP HANA wykorzystuje do przetwarzania danych w pamięci operacyjnej, SAP Business One 9.0. może analizować zarówno ustrukturyzowane, jak i nieustrukturyzowane informacje w ciągu sekund, a nie dni. Dodatkowo użytkownicy najnowszej wersji SAP Business One mogą czerpać korzyści z analizy predykcyjnej. Dzięki temu małe i średnie firmy mogą zoptymalizować planowanie, bieżącą działalność i podejmowanie decyzji, a także zyskać wgląd w nowe trendy i zachowania konsumentów. Nowa wersja pozwala ponadto na scentralizowane zarządzanie wszystkimi danymi, kontrolowanie wewnętrznych i zewnętrznych procesów oraz uzyskanie lepszej orientacji w złożonych procedurach biznesowych.

Jednym z klientów, który już wykorzystuje najnowszą wersję SAP Business One opartą o platformę SAP HANA jest MAN Truck & Bus Polska. Firma, która należy do czołowego międzynarodowego dostawcy pojazdów i rozwiązań transportowych, zintegrowała SAP Business One 9.0 z systemami wykorzystywanymi przez partnerów oferujących usługi serwisowe. Celem projektu było zwiększenie satysfakcji końcowych klientów oraz wsparcie rozwoju partnerów poprzez umożliwienie głębszego wglądu w działalność sieci serwisowej i zachowania klientów, a także przeprowadzania natychmiastowych i zaawansowanych prognoz.

„Bardzo zależy nam na długofalowym sukcesie SAP Business One. Dlatego słuchamy i uwzględniamy potrzeby naszych partnerów i klientów, aby rozwijać i rozszerzać produkt w oczekiwanym kierunku — powiedział Rinse Tamsma, wiceprezes SAP odpowiedzialny za globalną sprzedaż SAP Business One. — Wprowadzając do SAP Business One 9.0 narzędzia do analizy w czasie rzeczywistym, spełniamy obietnicę dostarczenia kompletnego i skalowalnego rozwiązania do zarządzania działalnością firm. Jednocześnie planujemy dalszy rozwój systemu, m.in. w obszarze produkcji, wieloodziałowej obsługi oraz zarządzania środkami trwałymi”.

Źródło: SAP

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING