Kategoria | ERP

Sage ERP X3 wkracza w chmurę

Dodany 06 sierpnia 2014 przez admin

Sage Group plc, jeden z wiodących światowych dostawców programowania i usług do zarządzania przedsiębiorstwami, wprowadza do oferty rozwiązanie Sage ERP X3 Online. Dzięki temu, Grupa Sage może teraz zaoferować firmom średniej wielkości na całym świecie jeszcze większą użyteczność i mobilność.

Badania firmy Sage dowodzą, że firmy średniej wielkości kierują się trzema priorytetami, którymi są: pozyskiwanie nowych klientów, redukcja kosztów operacyjnych oraz zwiększanie przychodów. System Sage ERP X3 w chmurze adresowany jest do przedsiębiorstw, które cenią łatwość wdrożenia, zdalny dostęp, prostotę zarządzania oraz niskie koszty posiadania usługi online; bez poświęcania wydajności, funkcjonalności i skalowalności rozwiązania Sage ERP X3, dostępnych w jego najnowszej wersji 7.

Dzięki zupełnie nowemu, intuicyjnemu interfejsowi internetowemu, opartemu na standardzie HTML5, obsługującemu wiele przeglądarek i umożliwiającemu jego dostosowywanie przez użytkowników, system Sage ERP X3 w wersji 7 oferuje również dostęp mobilny i wiele aplikacji webowych, jak również integrację z Microsoft Office oraz zupełnie nową, wydajną funkcję wyszukiwania. Platforma Sage ERP X3 jest rozwijana w oparciu o natywne technologie chmury, takim jak: MongoDB, Elastic Search, JSON oraz Node.js.

Nasze badania dowodzą, że aż trzy czwarte (76%) przedsiębiorstw rozważa zainwestowanie
w przyszłości w oprogramowanie biznesowe wykorzystujące technologie chmury, co potwierdza popyt oraz zrozumienie zalet oferowanych przez tę technologię, wśród firm średniej wielkości
” – mówi Christophe Letellier, Dyrektor Generalny Sage ERP X3. – „Opracowaliśmy odmianę chmurową, wykorzystującą technologię wersji 7 naszego systemu Sage ERP X3, która pomoże teraz klientom rozwijać się z jeszcze szybszym i prostszym rozwiązaniem ERP.

Rozwiązanie Sage ERP X3 Online zostanie początkowo wprowadzone w Ameryce Północnej. Od września 2014 będzie stopniowo wprowadzane do oferty Sage na całym świecie.

Firmy z Ameryki Północnej są obecnie pionierami w dziedzinie wdrażania technologii chmury” – mówi Joe Langer, prezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań Sage dla średnich firm w Ameryce Północnej. – „To właśnie dlatego wprowadzamy naszą chmurową wersję Sage ERP X3 najpierw na tym rynku. Przedsiębiorcy mogą teraz sami zdecydować, jak chcą skonfigurować i opłacać wykorzystywane rozwiązania wpierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Sage ERP X3 Online jest kolejnym, logicznym krokiem w ramach naszych ciągłych starań o zapewnianie firmom swobody wyboru i pewności, umożliwiających nieskrępowane rozwijanie swojej działalności.

Źródło: Sage

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING