Kategoria | ERP

Tagi | ,

Producent części samochodowych DTR Industries wybiera IFS Applications

Dodany 23 marca 2013 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma DTR Industries, czołowy dostawca części samochodowych, wybrała system klasy ERP – IFS Applications do wsparcia złożonych procesów różnych typów produkcji.

Działalność firmy DTR opiera się na szerokiej gamie procesów związanych z wytwarzaniem przewodów oraz systemów antywibracyjnych dla branży motoryzacyjnej. Obejmują one procesy mieszania gumy, kucia elementów metalowych, spawania, wykonywania odlewów z aluminium, malowania, utwardzania i wytłaczania gumy, wtrysku plastiku oraz montażu.

względu na taką różnorodność procesów i dyskretny charakter produkcji dużą zaletą systemu IFS Applications były jego funkcje ukierunkowane na obsługę produkcji mieszanej. Siedziba firmy DTR mieści się w Bluffton (Ohio), a jej zakłady znajdują się w Midway (Tennessee), Novi (Michigan) oraz w Chihuahua (Meksyk). DTR jest przedsiębiorstwem należącym do grupy Tokai Rubber Industries, Ltd. System IFS Applications jest z powodzeniem stosowany w innych spółkach zależnych tej organizacji.

Branża motoryzacyjna to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. Rozwiązania IFS dla tego sektora zapewniają narzędzia umożliwiające zarządzanie mniej lub bardziej złożonymi sieciami kontaktów pomiędzy sprzedawcami, producentami części OEM, dostawcami i podwykonawcami. IFS Applications — system elastyczny, skalowalny i otwarty — zapewnia niespotykaną gamę funkcjonalności obsługi procesów o istotnym znaczeniu dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.

Do klientów firmy IFS z sektora motoryzacyjnego należą Volvo, BMW, Scania, Linamar, Borgstena, HUF Hülsbeck & Fürst, Toyota i Finnveden Group. W Polsce z systemu IFS Applications korzysta od roku 1999 firma TRI Poland należąca do grupy Tokai Rubber Industries.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING