Kategoria | ERP

Polski dostawca usług teleinformatycznych firma Cyfrowe Sieci Multimedialne usprawnia zarządzanie projektami dzięki IFS Applications

Dodany 17 czerwca 2014 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że spółka Cyfrowe Sieci Multimedialne (CSM) Sp. z o.o., polski dostawca usług teleinformatycznych, wdrożyła system IFS Applications™, aby usprawnić procesy biznesowe, w tym zarządzanie projektami, gospodarkę magazynową i zaopatrzenie.

Firma CSM oferuje usługi teleinformatyczne w zakresie integracji i optymalizacji, które wchodzą w skład wdrożeń kompleksowych rozwiązań informatycznych. Do grupy CSM należy dostawca wyspecjalizowanych usług — firma Globlogic oraz spółka Informatyka, która jest autoryzowanym partnerem IFS Poland, upoważnionym do sprzedaży i wdrażania systemu IFS Applications.

Głównym powodem, dla którego grupa CSM wdrożyła system ERP, była potrzeba usprawnienia procesów zarządzania projektami realizowanymi w różnych regionach kraju. Inne kluczowe obszary działalności, które również wymagały wprowadzenia bardziej nowoczesnego rozwiązania, to gospodarka magazynowa, zaopatrzenie, finanse, zasoby ludzkie, dystrybucja i zarządzanie dokumentacją.

Po zakończonym powodzeniem wdrożeniu systemu firma CSM skutecznie scentralizowała kluczowe dla swojej działalności dane, przy jednoczesnym usprawnieniu zarządzania projektami, logistyką i dokumentacją, co umożliwiło ograniczenie kosztów o około 25%. Wdrożenie IFS Applications doprowadziło również do redukcji kosztów związanych z zaopatrzeniem i gospodarką magazynową — o 15% w pierwszym kwartale 2014 r.

„Przed wdrożeniem systemu IFS Applications korzystaliśmy z niezależnego oprogramowania do planowania zadań, co utrudniało zarządzanie kosztami poszczególnych projektów” — powiedział Robert Szydłowski, prezes firmy Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o. „Dzięki nowym funkcjom w zakresie zarządzania możemy na bieżąco monitorować procesy, co pozwala skuteczniej wykonywać zadania. Analizując dane, które pozwala gromadzić system IFS Applications, możemy lepiej ocenić każdą okazję współpracy biznesowej i przygotować bardziej precyzyjne oferty cenowe, co daje nam przewagę nad konkurencją.”

„Firmy, których działalność jest oparta na projektach, stanowią ważny rynek klientów firmy IFS i cieszymy się, że firma CSM osiąga korzyści z wdrożenia naszego rozwiązania” — powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE. „Z przyjemnością informujemy, że należąca do grupy CSM firma Informatyka, która jest partnerem biznesowym firmy IFS, pomogła z powodzeniem wdrożyć system IFS Applications, co stanowi dowód świetnej znajomości naszego rozwiązania”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING