Kategoria | ERP

Tagi |

Pipavav – największa indyjska stocznia – wdroży system IFS Applications

Dodany 05 grudnia 2013 przez admin

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Limited (PDOC) wdroży system IFS Applications™ w celu wsparcia działalności związanej z budową i remontami statków. Rozwiązanie to usprawni działalność firmy PDOC w zakresie realizacji projektów, wykonywaną w stoczni o powierzchni 841 akrów w miejscowości Gujarat w Indiach.

IFS Applications to kompleksowa platforma obejmująca zaawansowane rozwiązanie wspierające realizację projektów (project-based solution; PBS), umożliwiająca jednocześnie kontrolę kosztów oraz harmonogramowanie w czasie rzeczywistym. System usprawni działalność firmy PDOC i przyczyni się do zwiększenia jej efektywności dzięki zastąpieniu wielu niezależnych systemów informatycznych jednym, zintegrowanym rozwiązaniem.

„Dotychczasowa współpraca firmy IFS z innymi stoczniami na świecie pozwoliła nam podjąć tę decyzję bez wahania” — mówi Rajiv Shukla, prezes zarządu firmy Pipavav Defence and Offshore Engineering Company Ltd. „Nasza działalność wyróżnia się dynamicznym rozwojem i orientacją na realizację projektów, a zintegrowane, sprawdzone rozwiązanie firmy IFS zapewni nam wsparcie w zakresie zarządzania projektami w obszarach funkcjonalnych. Nasza firma realizuje również projekty remontowe i modernizacyjne statków oraz instalacji morskich. System firmy IFS zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji zadań z obszaru napraw i obsługi technicznej. Budowany obecnie drugi suchy dok, znaczna liczba zamówień, niedawno zrealizowana dostawa pięciu masowców Panamax o nośności 74 500 DWT oraz wielu zaopatrzeniowców dla platform wiertniczych i wydobywczych dowodzą naszej skuteczności w zakresie realizacji zamówień”.

„Cieszymy się z możliwości współpracy z dynamicznie rozwijającą się organizacją, taką jak firma Pipavav” — mówi Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS Middle East, Africa and South Asia. „Nowoczesny dział projektowo- konstrukcyjny firmy Pipavav oraz jej motywacja do rozwoju w połączeniu z planowanym wdrożeniem światowej klasy systemu — takiego jak IFS Applications — dowodzą jej dążenia do wdrażania najlepszych na świecie praktyk biznesowych, zwiększania skuteczności oraz optymalizacji procesów zarządzania przedsiębiorstwem”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING