Kategoria | ERP

Operator pierwszego w Polsce LEGO® Store wybrał Subiekta Sprint

Dodany 12 sierpnia 2016 przez admin

Operator otwartego w sierpniu 2016 r. w warszawskiej Galerii Mokotów, pierwszego w Polsce LEGO® Store z unikalną ofertą, niedostępną w żadnym innym sklepie, powierzył obsługę szybkiej sprzedaży systemowi Subiekt Sprint firmy InsERT. Program współpracuje z Subiektem GT, który zarządza całym procesem sprzedaży.

We współczesnym handlu detalicznym główną rolę odgrywa sprawna obsługa klientów. LEGO® Store to ucieleśnienie marzeń fanów słynnych na całym świecie klocków. Firma Intertoys, która jest operatorem sklepów LEGO® Store w Polsce, ma świadomość, że to kupujący są najważniejsi i jak najwięcej z nich powinno opuszczać sklep z poczuciem satysfakcji. Swoją oryginalną ofertę, w której obok klasycznych i najbardziej popularnych serii, takich jak LEGO® City, LEGO® Star Wars™, LEGO® Friends czy LEGO® DUPLO® klienci znajdują m.in. ekskluzywne kolekcje: LEGO® Ideas czy linię LEGO® Creator Expert, firma postanowiła wesprzeć narzędziami gwarantującymi sprawną obsługę sprzedaży.

Wybierając system szybkiej sprzedaży Subiekt Sprint i zintegrowany z nim system sprzedaży Subiekt GT zadbano, by umożliwiały one wsparcie w pełnym zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi stanowisk kasowych w salonie. Maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie wykonywanych czynności, we współpracy z urządzeniami zewnętrznymi, poza skróceniem czasu, dało możliwość większego skupienia się pracowników na kontakcie z klientami i efektywnej komunikacji z nimi.

Wybór systemów sprzedaży firmy InsERT był dla nas oczywisty. Sprawdziły się one w naszych pozostałych sklepach z klockami LEGO w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu i są trafioną inwestycją – mówi Markus Köhncke, pełnomocnik zarządu Intertoys, operatora LEGO® Store w Warszawie.  Dzięki Subiektowi Sprint w połączeniu z Subiektem GT mamy np. pełną kontrolę nad stanami magazynowymi i rozliczeniami kasowymi. W łatwy sposób możemy generować raporty sprzedaży, co bardzo usprawnia codzienną pracę. Centrala jest w stanie reagować na bieżąco i uzupełniać stany towarów w sklepie, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu interfejsowi praca z programami jest łatwa – dodaje Markus Köhncke.

Wykorzystując Subiekta Sprint oraz współpracujące z nim urządzenia: czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i drukarki fiskalne, LEGO® Store zyskał wygodne i szybkie narzędzie do wystawiania dokumentów sprzedaży, jak paragony fiskalne czy zwroty. Dzięki temu, że program działa na bazach danych Microsoft SQL zainstalowanych na lokalnych stacjach roboczych, sklep może prawidłowo funkcjonować niezależnie od sprawności łącza internetowego. System umożliwia kontrolę stanu kasy, stanów magazynowych, a także rozliczanie sesji kasowych. Dzięki synchronizacji dokumentów z Subiektem GT pracownicy centrali w łatwy sposób mogą zarządzać zapasami w sklepie i magazynie centralnym, drukować etykiety cenowe czy też generować raporty i zestawienia. Całości dopełnia możliwość wysyłania danych do zewnętrznego biura rachunkowego.

System szybkiej sprzedaży Subiekt Sprint to skuteczne narzędzie dla firm obsługujących klientów detalicznych. Sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych, w tym samoobsługowych, zarówno w pojedynczych punktach, jak i sieciach. Współpracuje z systemami handlowymi Subiekt GT lub Subiekt nexo, wymieniając się z nimi danymi o towarach, cenach, kontrahentach itp., a także z wieloma urządzeniami zewnętrznymi, jak drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.

Źródło: InsERT

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING