Kategoria | ERP

Novacura przystąpiła do programu partnerskiego firmy IFS

Dodany 19 listopada 2015 przez admin

Szwedzka firma Novacura została częścią sieci partnerskiej IFS Partner Network. Dzięki temu będzie mogła sprzedawać, wdrażać i wspierać system do zarządzania IFS Applications. Te zmiany, choć dotyczą Skandynawii, wpłyną też znacząco na sytuację polskiego oddziału Novacura oraz jego obecnych i przyszłych klientów.

Novacura to firma informatyczna z Göteborga, która usprawnia i upraszcza procesy biznesowe, stosując oprogramowanie Novacura Flow w istniejących rozwiązaniach ERP. Narzędzie opracowane przez specjalistów firmy pozwala na zoptymalizowanie i uproszczenie procesów zachodzących w firmach bez konieczności modyfikowania wdrożonego sytemu do zarządzania. Rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w branży produkcyjnej, serwisowej, a także logistyce magazynowej. Polski oddział firmy powstał na początku 2013 roku.

IFS Applications to idealna platforma, na której możemy dostosować nasze rozwiązania do potrzeb firm z sektora energetycznego i użyteczności publicznej. Stając się partnerem IFS, będziemy w stanie dostarczyć i wdrożyć nasze rozwiązania szybciej i wydajniej – mówi Klas Klasman, CEO Novacura Sweden.

Podpisana umowa partnerska gwarantuje konsultantom z Novacura dostęp do Akademii IFS, wiedzy, odbywających się w niej szkoleń, certyfikatów, a także wewnętrznych zasobów stworzonych przez IFS po to, aby pomóc klientom w aktualizacji ich systemów do najnowszej wersji.

Partnerstwo naszych firm oznacza, że także polscy konsultanci będą mogli przechodzić szkolenia i procesy certyfikacyjne w siedzibie IFS w Sztokholmie, dzięki czemu będą mieli dostęp do wszystkich informacji dotyczących zmian i nowości w rozwiązaniu IFS Applicatons. A to z kolei gwarantuje polskim klientom firmy, że nasi specjaliści wdrażający u nich IFS-a lub rozwiązanie Novacura Flow są doskonale wyszkoleni, mają dostęp do najbardziej aktualnej wersji oprogramowania i czerpią wiedzę o systemie z samego źródła – komentuje Artur Buła, Managing Director w firmie Novacura Poland.

Z rozwiązania Novacura Flow korzystają w Polsce m.in. TRI Poland, Rockfin i Grupa Armatura.

Novacura, poza oddziałami w Szwecji i Polsce, ma także biura w Norwegii i Holandii. W sumie zatrudnia 50 doświadczonych pracowników.

IFS jest uznanym na całym świecie liderem w opracowywaniu i dostarczaniu oprogramowania dla przedsiębiorstw w zakresie planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową (ESM).

Źródło: Novacura

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING