Kategoria | ERP

NetCrunch zwycięzcą konkursu Liderzy IT 2016 w kategorii Network – infrastruktura sieciowa

Dodany 13 września 2016 przez admin

Program do monitorowania sieci firmowych – NetCrunch – został nagrodzony w konkursie Liderzy IT 2016. Zwyciężył w kategorii Network – infrastruktura sieciowa. „Monitorowanie sieci służy nie tylko administratorom IT, ale też dyrektorom finansowym i zarządom do podejmowania dobrych i optymalnych kosztowo decyzji dotyczących rozwoju firmy. Cieszymy się, że firmy coraz częściej dostrzegają ten istotny aspekt naszego systemu” – mówi Elżbieta Mistachowicz, wiceprezes AdRem Software, producenta NetCruncha.

Konkurs Liderzy IT organizowany był w tym roku po raz trzeci. Jego celem jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Konkurs jest podzielony na 18 kategorii.

Wybór zwycięzców podzielony był na dwa etapy. W pierwszym swoich faworytów spośród rozwiązań zatwierdzonych przez organizatora konkursu wybierali internauci. Drugim etapem wyboru laureatów było głosowanie kapituły konkursowej.

Od dawna edukujemy rynek w zakresie korzyści, jakie niesie wdrożenie nowoczesnego systemu do monitorowania sieci w firmach. Bardzo często zakłada się – zupełnie błędnie – że to jest rozwiązanie wspierające jedynie pracę administratorów IT. Rzeczywistość jest jednak inna. Systemy takie zbierają i dostarczają bardzo wiele danych o działalności całej infrastruktury IT w przedsiębiorstwie, dzięki czemu pozwalają unikać usterek, przestojów, wykryć nieprawidłowości, wadliwe urządzenia, zbadać, czy dostawcy np. Internetu czy innych usług wywiązują się ze zobowiązań opisanych w umowach, sprawdzić, czy wszystkie kosztowne aplikacje i systemy wdrożone w firmach na pewno prawidłowo działają. Stąd prosta droga do podejmowania właściwych decyzji finansowych, układania optymalnych kosztowo planów rozwoju i kontroli nad tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie i jak funkcjonują rozwiązania firm trzecich. Cieszymy się, że tę wszechstronność naszego systemu do monitorowania sieci docenili internauci i kapituła konkursu Liderzy IT – mówi Elżbieta Mistachowicz, wiceprezes AdRem Software, producenta systemu NetCrunch.

Nagrody w konkursie Liderzy IT zostały wręczone podczas Gali IT Future Awards, która była częścią targów informatycznych IT Future Expo 2016. Na targach AdRem Software na żywo demonstrował udoskonalenia i zmiany, które zostały wprowadzone do najnowszej wersji systemu do monitorowania sieci – NetCrunch 9.2.

Elżbieta Mistachowicz, wiceprezes AdRem Software, przeprowadziła także prezentację „Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzyści z monitorowania wszystkiego w firmie”, w której bazując na przykładach i inspiracjach z wielu branż, opowiedziała, co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący. Wzięła także udział w panelu dyskusyjnym.

W tym roku przyjechaliśmy na IT Future Expo z nową wersją naszego programu i nową dawką wiedzy dotyczącej monitorowania sieci firmowych. Natomiast wróciliśmy z tego wydarzenia z nagrodą, kontaktami i przemyśleniami dotyczącymi kolejnych usprawnień w systemie. To były bardzo owocne targi – podkreśla Elżbieta Mistachowicz.

Tegoroczne targi IT Future Expo poświęcone były trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym. Podczas imprezy odbyło się wiele wystąpień liderów branży, a swoje aktualne technologie pokazały największe firmy IT z Polski.

Źródło: AdRem Software

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING