Kategoria | ERP

Tagi | , ,

Navireo wkracza na rynek zdrowej żywności

Dodany 16 października 2013 przez admin

Saluteo – producent i dystrybutor żywności dla alergików – rozwija swoją działalność z pomocą systemu ERP Navireo. System zarządza sprzedażą, organizuje gospodarkę magazynową oraz umożliwia odpowiednie śledzenie łańcuchów dostaw wymagane w specjalistycznej produkcji spożywczej.

Wykorzystywany przez wiele firm w branży spożywczej system ERP Navireo został wdrożony w przedsiębiorstwie Saluteo, produkującym bezglutenowe wyroby piekarnicze i ciastkarskie. Dzięki Navireo producent zyskał zintegrowane narzędzie sterowania podstawowymi procesami w firmie, jak zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową oraz kompleksowe śledzenie pochodzenia produktu.

Rozwiązanie umożliwia identyfikację partii produktu, surowców użytych do jego produkcji, a także poszczególnych produktów indywidualnie składających się na partię, podczas produkcji i dystrybucji. Wymagania te nałożone są na firmy produkcyjne z branży spożywczej, w których konieczne jest monitorowanie każdego składnika użytego do produkcji, od jego dostawy do fabryki aż do sprzedaży gotowego wyrobu.

System Navireo został zintegrowany ze sklepem internetowym producenta oraz z systemem zarządzania wysokim składem magazynowym (WMS). Duże znaczenie dla Saluteo miała również możliwość rozbudowy programu o dedykowane moduły produkcyjne uwzględniające specyfikę branży.

Wybór Navireo był dobrą decyzją. Wdrożenie systemu spełniającego traceability wraz z integracją z powstałym wcześniej sklepem internetowym przebiegło błyskawicznie. Praktycznie w drugim dniu od instalacji rozpoczęliśmy sprzedaż z systemu oraz Internetu – mówi Artur Mucha prezes zarządu Saluteo Sp. z o.o.

Wdrożenie Navireo przeprowadziła firma BIELbit przy merytorycznej współpracy pracowników Saluteo. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa planowana jest dalsza rozbudowa systemu o moduły CRM, produkcyjne, księgowe oraz kadrowo-płacowe.

Saluteo specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji bezglutenowych wyrobów piekarniczych oraz ciastkarskich. Żywność przeznaczona jest dla wszystkich konsumentów z nietolerancją glutenu, mleka, kazeiny, laktozy, soi, jaj oraz wszelkiego rodzaju orzechów. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa salutem – dla zdrowia.  Żywność bezglutenowa, jaką dostarcza producent, jest nie tylko bezpieczna, zdrowa, ale również po prostu smaczna.

Źródło: InsERT

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING