NAV365. Rewolucyjne rozwiązanie na rynku ERP Microsoft Dynamics NAV dostępny w abonamencie!

Dodany 21 kwietnia 2015 przez admin

W kwietniu 2015 roku, premierę miał nowy produkt na rynku systemów ERP – NAV365. NAV365 to zestaw aplikacji i oprogramowania dla firm, wspomagający procesy zarządzania. Łączy w sobie korzyści nowoczesnego systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV z w pełni zintegrowanym Office 365. Całość dostępna jest na platformie Microsoft Azure w atrakcyjnym abonamencie. Produkt wprowadził na rynek lider we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce – IT.integro.

NAV365 jest pierwszym tego typu produktem na polskim rynku. To kompletne narzędzie wspierające procesy biznesowe oraz usprawniające pracę w grupie. Powstało z myślą o firmach handlowo-usługowych z sektora MŚP, a pakiet dostępnych funkcjonalności został dopasowany do ich potrzeb. System ERP posiada bogaty zestaw funkcjonalności, w skład którego wchodzą: zarządzanie finansami, środkami pieniężnymi, środkami trwałymi, zakupami, łańcuchem dostaw, zapasami, kontaktami i zadaniami.

NAV365 powstał z myślą o tym, by zarządzanie firmą stało się łatwiejsze. Zestaw zintegrowanych produktów Microsoft podnosi wydajność pracowników, minimalizuje ilość błędnie podjętych decyzji. Wpływa także na optymalizację procesów w całej firmie, zarówno w sferze zarządzania poszczególnymi działaniami, jak i na współpracę między pracownikami.

Nowe rozwiązanie eliminuje barierę wejścia, jaką jest cena inwestycji. Teraz światowej klasy system ERP – Dynamics NAV, z którego korzysta już ponad 100 000 firm na całym świecie dostępny jest w rocznym abonamencie.

Przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV, dostępnego w produkcie NAV365, wykorzystuje się metodę wdrożeniową o nazwie NAV.express. Jest to zestaw gotowych narzędzi, szablonów, powtarzalnych procesów oraz zbiór dobrych praktyk, które są gwarancją szybkiego wdrożenia i konfiguracji systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Dzięki zastosowanie NAV.express możliwe jest wdrożenie podstawowych funkcjonalności systemu ERP, które mogą być rozbudowane w dowolnym czasie wraz z rozwojem firmy.

NAV365 jest prawdziwym przełomem na rynku oprogramowania ERP. Zintegrowanie produktów Microsoft w jednym zbiorze funkcjonalności nie tylko wpływa na ich wydajność i efektywność, ale również na niższą cenę w pakiecie.

Po więcej informacji zapraszamy na www.NAV365.pl

Źródło: IT.integro

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING