Kategoria | ERP

Merida wdroży system TETA ERP

Dodany 10 września 2015 przez admin

Merida Sp. z o. o., czołowy producent wyposażenia łazienek i toalet publicznych, a także profesjonalnych urządzeń i środków do sprzątania, rozpoczęła współpracę z Unit4 Polska w zakresie wdrożenia systemu TETA ERP.

TETA ERP, elastyczny i zintegrowany pakiet oprogramowania do zarządzania firmą, ma za zadanie usprawnić procesy biznesowe we wszystkich obszarach funkcjonowania spółki. Wdrożenie obejmie zatem cały pakiet ERP: HR, Finanse z Majątkiem Trwałym, Logistykę z WMS oraz Produkcję.

Dla Meridy kluczowa jest m.in. automatyzacja tworzenia dokumentów sprzedażowych i magazynowych, księgowych, kadrowo-płacowych, a także wyeliminowanie, tam gdzie to możliwe, dokumentów w formie papierowej i zastąpienie ich e-dokumentami – mówi Mateusz Łaba, Starszy Konsultant w Unit4 Polska.

Poszczególne funkcjonalności systemu mają za zadanie usprawnić i zwiększyć wydajność procesów sprzedażowych, magazynowych, produkcyjnych, a także zoptymalizować czas pracy poświęcany na obsługę księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstwa. Ważnym elementem wdrożenia będzie też pełna integracja TETA ERP z systemem, obsługującym dedykowaną część procesu w MERIDA Sp. z o.o.

Do tej pory pracowaliśmy na czterech różnych programach, które oddzielnie obsługiwały ERP, kadry i płace, środki trwałe oraz system F-K i logistykę sprzedaży. W TETA ERP łączymy te obszary w jeden spójny system, przyspieszamy i koncentrujemy procesy. Zanim zdecydowaliśmy się na konkretny system, przeprowadziliśmy wiele wizyt referencyjnych u użytkowników różnych rozwiązań i właśnie TETA ERP została przez nas oceniona najlepiej. Mamy nadzieję, że to wdrożenie przyczyni się również do lepszej obsługi naszych Klientów – mówi Zdzisław Gołębiowski Wiceprezes Zarządu Merida Sp. z o. o.

W spółce zakończono etap przygotowania projektu wdrożenia i rozpoczęto jego realizację. Start systemu jest planowany na styczeń 2016 r. Będzie z niego korzystać 150 użytkowników we wszystkich działach firmy.

Źródło: Unit4

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING