Macrologic SA wyróżniony za pierwszy polski procesowy ERP

Dodany 27 grudnia 2016 przez admin

Polski dostawca systemów klasy ERP, Macrologic SA, otrzymał wyróżnienie w plebiscycie „Gazety Finansowej” „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2016” w kategorii oprogramowanie. Taki tytuł przyznano nowemu produktowi spółki pierwszemu polskiemu procesowemu systemowi ERP, Macrologic Merit. To nie jedyne wyróżnienie dla tego rozwiązania. Macrologic Merit znalazł się także w zestawieniu 15 najbardziej innowacyjnych produktów i usług w rankingu „Innowacyjna Firma 2016” magazynu „Home&Market”.

Macrologic Merit to pierwsze polskie narzędzie IT, dzięki któremu możliwe jest zaimplementowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwach bezpośrednio do rozwiązania informatycznego. Mimo iż premiera produktu miała miejsce niedawno, bo jesienią tego roku, to został on już zauważony i dobrze odebrany przez rynek.

To nowe rozwiązanie, więc tym bardziej cieszymy się, że zostało nie tylko dostrzeżone, ale także już uznane za jeden z najlepszych produktów dla biznesu — mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes Macrologic SA.— Tym bardziej, że nadal planujemy upowszechniać wiedzę na temat zarządzania procesowego oraz definiowania, opisywania i informatyzowania procesów. W tej sytuacji niezwykle ważne jest dla nas to, że Macrologic Merit, który adresujemy dla średnich i dużych firm, zyskuje rozpoznawalność na rynku — dodaje prezes Macrologic. I podkreśla, że spółka będzie konsekwentnie budować markę nowego produktu, jednocześnie dbając o rozwój swojego dotychczasowego rozwiązania — Macrologic ERP.

W corocznym plebiscycie „Gazety Finansowej” wyróżniane są innowacyjne i elastyczne produkty kierowane dla biznesu, których celem jest usprawnienie działalności przedsiębiorstw. W tym roku redakcja doceniła m.in. to, że Macrologic Merit został zbudowany w oparciu o własną bazę danych —MacroBASE. Innowacyjność jest wysoko oceniana także przez magazyn „Home&Market”, który nagradza polskie firmy „za chęć wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwartość na nowości”. Obie redakcje wybrały laureatów, opierając się na własnych obserwacjach rynku oraz na podstawie otrzymanych rekomendacji. Wyróżniły te przedsiębiorstwa, które w swojej działalności wykorzystują  nowatorskie pomysły i rozwiązania.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING