Kategoria | ERP

Macrologic nagrodzony za innowacyjność

Dodany 28 czerwca 2016 przez admin

Polski dostawca systemów klasy ERP, firma Macrologic otrzymała nagrodę Luminatus 2016. To wyróżnienie przyznane przez redakcję miesięcznika „Bloomberg Businessweek Polska” za innowacyjne rozwiązania, które spółka buduje w oparciu o własną bazę danych MacroBASE.

W plebiscycie nagrodzono te przedsiębiorstwa i instytucje, które posiadają nowatorskie pomysły i na nich opierają swoją działalność. Redakcja wybrała laureatów opierając się na własnych obserwacjach rynku oraz na podstawie otrzymanych rekomendacji, m.in. z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Giełdy Papierów Wartościowych.

Traktujemy tę nagrodę jako docenienie naszej 30-letniej pracy i realne ocenienie jej przez inne opiniotwórcze podmioty” – mówiła Renata Łukasik, członek zarządu Macrologic SA, dyrektor ds. oprogramowania podczas odbierania statuetki Luminatus 2016. „Podstawą naszej działalności są innowacje. Jesteśmy jedynym producentem systemów klasy ERP dla przedsiębiorstw na rodzimym rynku, który bazuje tylko i wyłącznie na autorskiej bazie danych MacroBASE” – przypomniała.

Macrologic SA wydaje rocznie aż 5 mln zł na badania i rozwój swoich produktów. To ok. 10 proc.  przychodów firmy. Od początku naszej działalności kluczowym elementem dla naszej firmy było regularne przeznaczanie środków finansowych na cele badawczo-rozwojowe. Jednocześnie mocno postawiliśmy na kompetencje pracowników, ich rozwój oraz właściwe zarządzanie. To pomogło nam stać się innowacyjnym przedsiębiorstwem” – powiedziała Renata Łukasik podczas debaty na temat polskich innowacji, zorganizowanej przy okazji wręczenia statuetek Luminatus 2016.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING