Kategoria | ERP

Tagi | ,

Jedna z największych firm farmaceutycznych w Ameryce Łacińskiej wybrała IFS Applications

Dodany 19 sierpnia 2013 przez admin

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, został wybrany jako dostawca oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla Instytutu Butantan, brazylijskiego ośrodka badań biomedycznych stowarzyszonego z sekretariatem zdrowia stanu São Paulo. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości przekraczającej 2 miliony USD.

Instytut Butantan jest jednym z największych ośrodków badań biomedycznych na świecie, wytwarzającym 90 procent wszystkich szczepionek i surowic używanych w Brazylii w celach zapobiegawczych i leczniczych. Instytut Butantan zajmuje się także badaniami związanymi ze zdrowiem publicznym oraz realizuje misje naukowe w Brazylii i za granicą pod auspicjami organizacji pozarządowych, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, UNICEF i Narody Zjednoczone.

„IFS to bezpieczny i wypróbowany wybór w dużych przetargach na dostawy oprogramowania dla przedsiębiorstw w Ameryce Łacińskiej” — powiedział Lávio Falcão, dyrektor generalny w firmie IFS Latin. „Wdrożyliśmy wbudowaną obsługę brazylijskich kodów podatkowych, w tym paragonów fiskalnych, i zbudowaliśmy silną sieć wsparcia i serwisu w regionie. Planujemy utrzymać naszą mocną pozycję w Ameryce Łacińskiej, szczególnie w branżach podlegających silnej regulacji, w których wymagane jest nadawanie numerów seryjnych i stosowanie udokumentowanych procesów zarządzania jakością”.

Produkcja procesowa to jeden z rynków docelowych firmy IFS. IFS zapewnia funkcjonalność uwzględniającą specyfikę branży na potrzeby przedsiębiorstw wytwarzających chemikalia, artykuły spożywcze, farby i tusze oraz farmaceutyki. System IFS Applications™ obsługuje wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym kontrolę zgodności materiałów, równoważenie partii, zarządzanie recepturami, zarządzanie jakością oraz prognozowanie popytu. System ten obejmuje także rozwiązania przeznaczone do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, cyklem życia produktu, relacjami z klientami, finansami oraz zasobami ludzkimi.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING