Kategoria | ERP

IFS podpisuje umowę partnerską z hiszpańskim oddziałem Capgemini

Dodany 22 lipca 2014 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisała umowę z hiszpańskim oddziałem firmy Capgemini oferującej usługi konsultingowe i technologiczne oraz outsourcing. Firma Capgemini, jako partner firmy IFS, będzie zajmować się sprzedażą i wdrożeniami systemu IFS Applications™ na rynku hiszpańskim.

Podpisując tę umowę, firma IFS rozszerza swoją sieć partnerów i zwiększa w ten sposób zasięg sprzedaży swoich produktów. Dodatkowe zasoby wynikające z umowy partnerskiej pozwolą firmie IFS na realizację założonego planu rozwoju.

Partnerstwo z IFS pozwoli firmie Capgemini poszerzyć rozbudowany już portfel o rozwiązanie znane ze swojej zaawansowanej funkcjonalności, szczególnie w obszarze zarządzania projektami, majątkiem, usługami serwisowymi i produkcją.

„W ramach partnerstwa firma Capgemini będzie świadczyć wszystkie usługi wymagane przez klientów w zakresie konsultingu biznesowego i technicznego, w tym usługi konsultingowe w zakresie wdrożenia i wsparcia technicznego systemu IFS Applications” — powiedział Juan Cogolludo, wiceprezes Capgemini Spain.

Współpraca firm na rynku hiszpańskim skierowana będzie przede wszystkim do przedsiębiorstw z sektora realizacji projektów, takich jak branża konstrukcyjno-budowlana czy usługi serwisowe. „Dzięki tej współpracy zarówno IFS, jak i Capgemini zaoferują nowym i obecnym klientom nie tylko narzędzia umożliwiające lepsze zarządzanie firmą, ale też nowe sposoby usprawnienia procesów, zapewniające maksymalną wydajność” — podsumował Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica.

„Cieszymy się, że sieć partnerów firmy IFS rozrasta się. Jest to ważna część naszej strategii globalnego rozwoju” — powiedział David Eager, wiceprezes IFS ds. współpracy globalnej. Firma IFS współpracuje z firmą Capgemini także w Ameryce Północnej, w wielu krajach europejskich oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING