Kategoria | ERP

Tagi | ,

IFS Applications wspiera globalny rozwój firmy Saab

Dodany 26 lipca 2013 przez admin

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Saab, działająca na światowym rynku obrony i bezpieczeństwa, postanowiła rozszerzyć zakres systemu IFS Applications™ w ramach realizacji strategii globalnego rozwoju. Zawarta z firmą IFS umowa obejmuje dodatkowe licencje użytkownika, funkcjonalność z zakresu zarządzania projektami oraz rozwiązania mobilne, które pomogą usprawnić działania w obszarze łańcucha dostaw.

Saab korzysta z systemu IFS Applications od 1994 roku. Od tego czasu pozostaje w ścisłej współpracy z IFS, pomagając rozwijać stosowane rozwiązanie. W 2009 roku firma Saab postanowiła wdrożyć rozwiązanie IFS we wszystkich należących do niej podmiotach, a we wrześniu 2012 roku współpraca pomiędzy firmami jeszcze bardziej się pogłębiła, gdy przedsiębiorstwo postawiło na globalny rozwój i standaryzację działalności prowadzonej w wielonarodowym środowisku.

Umowa z IFS, wpisująca się w długoterminową strategię firmy Saab w zakresie IT i jej plany globalnego rozwoju, dotyczy zwiększenia liczby użytkowników oraz funkcjonalności wspomagającej realizację najważniejszych operacji biznesowych.

„W zeszłym roku rozszerzyliśmy zakres strategicznego partnerstwa biznesowego z firmą IFS, rozpoczynając realizację planów globalizacji i rozwoju naszej firmy oraz działalności” — mówi Mats Hultin, dyrektor ds. technologii informatycznych (CIO) w firmie Saab. „Obecnie realizujemy tę strategię. Ta inwestycja to kolejny krok na drodze do globalnego rozwoju i zwiększenia zysków przy wsparciu partnera”.

„Bardzo nas cieszy kontynuacja trwającej od niemal 20 lat współpracy z firmą Saab” — mówi prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen. „Jesteśmy przekonani, że nasze branżowe rozwiązania, zajmujące czołową pozycję na rynku, w dalszym ciągu będą wspomagały firmę Saab w jej międzynarodowym rozwoju”.

Źródło: www.ifsworld.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING