Kategoria | ERP

Tagi | ,

Hicron dołącza do ABSL: Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych

Dodany 27 września 2016 przez admin

Na początku września Hicron dołączył do ponad 180 członków ABSL: Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland). Akces to tej organizacji jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem; założenia ABSL wpisują się także w strategię biznesową Hicron: firmy opartej wyłącznie na polskim kapitale, która aktywnie działa na rynku międzynarodowym i od 10 lat pracuje z największymi światowymi markami w roli dostawcy i integratora usług IT.

Jednym z założeń Związku jest wzmacnianie pozycji polskich przedsiębiorstw z szeroko pojętego sektora IT jako wartościowych partnerów biznesowych za granicą, a także budowa wizerunku Polski jako atrakcyjnego obszaru inwestycyjnego. Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych z siedzibą w Warszawie zrzesza ponad 180 globalnych inwestorów z obszaru centrów usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centrów badawczo-rozwojowych (Research&Development, R&D), a także firmy wspierające rozwój sektora.

Misją ABSL jest ścisła współpraca pomiędzy stowarzyszonymi firmami oparta na transferze wiedzy i doświadczeń, a także budowanie świadomości biznesowej na temat sektora IT w Polsce. Jako integralna część tej społeczności i jednocześnie aktywny uczestnik międzynarodowego rynku IT przykładamy olbrzymią wagę do aktywności w tym obszarze. Akces do ABSL jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się, że Hicron stał się częścią tej organizacji – mówi Remigiusz Efinowicz, Executive Director of International Sales w Hicron.

Od 2009 roku działamy na rzecz tworzenia korzystnych warunków gospodarczych i prawnych dla powstawania nowych inwestycji i rozwijania sektora nowoczesnych usług w Polsce. Przyjęcie Hicron w poczet członków Związku jest dla nas niezwykle ważne: jednym z naszych priorytetów jest wspieranie rodzimych przedsiębiorstw o globalnych ambicjach – mówi Paweł Panczyj, Managing Director w ABSL.

Hicron współpracuje także z innymi ośrodkami promującymi rozwój polskiego i dolnośląskiego biznesu, m. in. Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. oraz Dolnośląskim Klastrem Motoryzacyjnym.

Źródło: Hicron

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING