Kategoria | ERP

Tagi | ,

Grupa JLU wybrała IFS Applications

Dodany 02 stycznia 2014 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że grupa JLU, której siedziba mieści się w miejscowości Haiger w Niemczech, postanowiła wdrożyć system IFS Applications™ w celu ujednolicenia procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje i usługi.

Grupa JLU świadczy usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i jest obecna na rynkach całego świata dzięki szerokiemu asortymentowi produktów i usług. Oferta grupy obejmuje projektowanie, produkcję oraz dystrybucję systemów gromadzenia i segregacji odpadów, systemów drabinowych i dostępowych, regałów przemysłowych oraz rozwiązania z zakresu podnoszenia ładunków, transportu wewnątrzzakładowego i spedycji. Zatrudniająca ponad 1000 pracowników grupa JLU ma swoją siedzibę w miejscowości Haiger w Niemczech, ale działa na rynkach całego świata poprzez siedem spółek i 17 oddziałów.

Dostawca uprzednio używanego systemu ERP zakończył prace rozwojowe nad swoim produktem, co skłoniło grupę JLU do poszukiwania nowego, w pełni zintegrowanego rozwiązania, które można wdrożyć w całej organizacji. Po szczegółowej analizie ofert wybór padł na IFS Applications.

System IFS Applications przyczyni się do ujednolicenia środowiska informatycznego grupy i optymalizacji procesów biznesowych pomiędzy poszczególnymi spółkami. W tym celu LOTUS — jedna ze spółek wchodzących w skład grupy JLU, będąca jednocześnie jej centralnym usługodawcą — będzie stopniowo wdrażać to rozwiązanie ERP we wszystkich spółkach grupy. Pełne wdrożenie umożliwi grupie JLU zastosowanie rozwiązania firmy IFS do wsparcia obsługi szerokiej gamy procesów: od księgowości i zarządzania zasobami ludzkimi przez zarządzanie projektami, produkcją i jakością po obsługę techniczną i sprzedaż.

„Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie firmy IFS ze względu na jej doskonałą znajomość potrzeb średnich przedsiębiorstw oraz szeroką wiedzę na temat technologii stosowanych w różnych obszarach branży produkcyjnej” — mówi Martin Dilthey, kierownik projektu w firmie LOTUS. „Duże znaczenie miała dla nas możliwość obsługi oprogramowania przez użytkowników z różnych krajów oraz obecność dostawcy we wszystkich istotnych lokalizacjach.”

„Cieszymy się, że grupa JLU wybrała nasze rozwiązanie” — mówi Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Ta decyzja dowodzi przewagi systemu firmy IFS w zakresie obsługi procesów biznesowych przedsiębiorstw o zróżnicowanej strukturze, działających na rynkach wielu krajów.”

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING