Kategoria | ERP

Tagi |

Grupa EPS wybiera IFS Applications 8 w celu zwiększenia wydajności oraz wsparcia pracowników mobilnych

Dodany 29 listopada 2013 przez admin

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa EPS, globalny dostawca produktów i usług dla branży wodno-kanalizacyjnej, wdroży system IFS Applications™ 8 jako nowe oprogramowanie ERP w celu zwiększenia dokładności informacji wymienianych w obrębie firmy i wsparcia pracowników mobilnych. Z rozwiązania będzie korzystać codziennie około 300 pracowników firmy EPS w oddziałach zlokalizowanych na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. IFS Applications™ 8 usprawni procesy biznesowe i ułatwi podejmowanie kluczowych decyzji.

Grupa EPS, z siedzibą w mieście Mallow (hrabstwo Cork) w Irlandii, to uznany dostawca rozwiązań do oczyszczania oraz przepompowywania wody i ścieków, zarówno na potrzeby złożonych projektów miejskich oraz przemysłowych, jak i prostych zastosowań domowych. Firma działa na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz w innych krajach europejskich. Obecnie eksportuje swoje rozwiązania do 20 krajów na świecie.

Grupa EPS wdroży system IFS Applications 8 jako główny system IT, zastępując nim 20 różnych, stworzonych wewnętrznie aplikacji. Korzyści ze stosowania jednego, zintegrowanego rozwiązania odczuje cały zespół. System wesprze realizację wszystkich kluczowych procesów biznesowych, od produkcji, zarządzania majątkiem, zarządzania projektami i łańcuchem dostaw, po zasoby ludzkie, zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz finanse. Wdrożenie rozpocznie się w marcu 2014 roku.

Ponadto aplikacje mobilne firmy IFS pozwolą pracownikom terenowym rejestrować i wysyłać dane bezpośrednio z miejsca realizacji zadań, dzięki czemu zawsze dostępne będą aktualne informacje, a koszty związane z przetwarzaniem danych ulegną redukcji. Aplikacje mobilne IFS umożliwią rejestrację przeprowadzonych prac oraz zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i składanie zamówień bezpośrednio w aplikacji, bez konieczności wypełniania papierowych formularzy i ręcznego wprowadzania danych do systemu.

Brian Barry, kierownik ds. IT w Grupie EPS, powiedział: „Osiągnęliśmy maksymalną wydajność, na jaką pozwalała nasza dotychczasowa infrastruktura składająca się ze zbioru przestarzałych systemów księgowych połączonych z szeregiem wewnętrznie stworzonych aplikacji. W obecnych warunkach wymiana danych między tymi systemami stała się nieskuteczna i w efekcie potrzebne nam narzędzia narzędzia eksploracji danych nie mogą spełniać swej roli. W ramach procedury przetargowej rozpatrzyliśmy oferty różnych dostawców systemów ERP, ale tylko rozwiązanie IFS Applications 8 spełniało wszystkie nasze wymagania. Pozwoli nam ono zwiększyć produktywność i skuteczność, a także ułatwi reagowanie na zmiany warunków rynkowych”.

„Rozwiązanie IFS pozwoli nam także w realizacji strategii mobilnego dostępu do danych, wspomagając pracowników terenowych i zapewniając niezmienną aktualność i najwyższą dokładność informacji” — dodał Brian Barry.

Paul Massey, dyrektor zarządzający IFS Europe West, powiedział: „Nawiązanie współpracy z Grupą EPS wzmacnia naszą pozycję w sektorze energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej, pokazuje też nasze zaangażowanie w rozwój aplikacji mobilnych w pełni zintegrowanych z głównym systemem IT. Cieszymy się, że możemy pomóc Grupie EPS poprawić globalną wydajność i zrealizować jej ambitne plany rozwoju”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING