Firma Kangra Coal wybrała IFS Applications w celu optymalizacji procesów biznesowych

Dodany 29 września 2014 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Kangra Coal, firma zajmująca się wydobyciem węgla kamiennego z siedzibą w RPA, będzie korzystać z systemu IFS Applications™ w celu migracji dwóch swoich oddziałów na jedną platformę ERP. Pozwoli to zoptymalizować funkcjonowanie firmy i zarządzanie działalnością biznesową.Wdrożenie rozpocznie się we wrześniu 2014 roku, a przewidywany termin uruchomienia rozwiązania to listopad 2015 roku.

System IFS Applications w głównej mierze posłuży do usprawnienia działań związanych z logistyką i utrzymaniem ruchu w firmie Kangra Coal. Rozwiązanie będzie obejmować zarządzanie remontami, zaopatrzeniem i zapasami, przy czym zakres ten może zostać poszerzony w przyszłości.

Kangra Coal jest spółką, która w większości należy do firmy Gas Natural Fenosa z siedzibą w Barcelonie (Hiszpania). Kangra Coal zarządza kopalnią węgla Savmore mieszczącą się w prowincji Mpumalanga na terenie RPA.

Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoli firmie Kangra zastąpić szereg przestarzałych, wymagających ręcznej obsługi rozwiązań, pojedynczą platformą do zarządzania pracami remontowymi i logistyką, co pozwoli zwiększyć wydajność prowadzonej działalności.

„Zdecydowaliśmy się wdrożyć rozwiązanie firmy IFS, ponieważ szereg innych firm należących do grupy Gas Natural Fenosa już korzysta z IFS Applications. Oprócz tego firma IFS posiada bogate doświadczanie w realizacji tego typu projektów w przedsiębiorstwach z naszej branży. Firma IFS doskonale rozumie potrzeby wiążące się z naszą działalnością, a ich system jest łatwy w obsłudze i pomaga skrócić czas realizacji zadań. IFS Applications oferuje też wiele standardowych funkcji, które świetnie sprawdzają się w środowisku branży wydobywczej” − mówi Ana Jardón, dyrektor zarządzający w firmie Kangra Coal.

„Ten projekt jest okazją umocnienia pozycji naszej marki w tym sektorze przemysłu. Funkcje oferowane przez IFS Applications świetnie pasują do potrzeb charakterystycznych dla międzynarodowych firm zajmujących się wydobyciem, wśród których już cieszymy się szerokim zaufaniem”− mówi Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica.

Implementacja systemu potrwa około pięć miesięcy i będzie realizowana w ramach współpracy ekspertów firm IFS i Kangra Coal.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING