Kategoria | ERP

Tagi | , ,

enova wspiera procesy w Inelo

Dodany 18 listopada 2013 przez admin

Inelo Stocerz Sp. J., wiodąca na rynku europejskim firma produkująca najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, wybrała oprogramowanie enova. Głównym zadaniem systemu jest usprawnienie procesów administracyjnych i przepływu informacji w firmie.

Firma Inelo szukała systemu do zarządzania, który uporządkowałby sprawy administracyjne. Z powodu dynamicznego rozwoju firmy, możliwości dotychczas wykorzystywanego oprogramowania były niewystarczające. Od nowego systemu oczekiwano przede wszystkim skrócenia czasu wykonywania niektórych operacji oraz pracę na jednej bazie danych, co jest ze sobą powiązane. Poszukiwano systemu kompleksowego i zintegrowanego, takiego w którym informacje wprowadzane w jednym miejscu (np. module handlowym) będą od razu widoczne w drugim (np. w Księgowości), bez konieczności transferowania czy ponownego wprowadzania danych. Automatyczna migracja danych była warunkiem koniecznym, jaki firma postawiła przed nowym programem.

Po analizie systemów dostępnych na rynku, firma Inelo wybrała system enova i firmę  MAR-KOM Systemy Informatyczne S.C., Autoryzowanego Partnera enova, która przeprowadzi wdrożenie oraz dostosuje system pod indywidualne preferencje Klienta. Na systemie będzie pracowało około 50 osób.

„Zdecydowaliśmy się na enova głównie ze względu na szeroką funkcjonalność jaką oferuje system. Poszukiwaliśmy programu elastycznego i otwartego na nasze potrzeby. Firma bardzo szybko się rozwija, a nasze wcześniejsze oprogramowanie nie było w stanie rozwijać się razem z nami.” – mówi Aneta Bielach, Kierownik Działu Finansów
i Administracji w Inelo.

W celu poprawy efektywności pracy, oprócz działań na jednej bazie, enova usprawni procesy w zakresie naliczania list płac oraz wprowadzi szczegółowy podział uprawnień dla poszczególnych użytkowników systemu. Dodatkowo firma MAR-KOM przewidziała dla Inelo dedykowane dla tej branży funkcjonalności m.in. unikalny sposób fakturowania i raportowania.

Wiele działań, które pierwotnie wykonywane były w Excelu, zostaną przeniesione do enova (m.in. raportowanie), dzięki czemu zwiększą się nasze możliwości analityczne i skróci się czas potrzebny na wykonanie wielu czynności.” – dodaje Aneta Bielach.

Źródło: Soneta

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING