Kategoria | ERP

enova jeździ z PolskiBus.com

Dodany 20 lutego 2014 przez admin

enova współpracuje z firmą PolskiBus.com, polskim przewoźnikiem autokarowym, który oferuje ekspresowe połączenia do 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji. PolskiBus.com korzysta z systemu enova, krakowskiej formy Soneta Sp. z o.o., który zapewnia sprawną obsługę wszystkich procesów kadrowo-płacowych w firmie.

Decyzje o wyborze enova firma podjęła po szeregu prezentacji różnych systemów. Czynnikiem decydującym o wyborze enova, była szeroka funkcjonalność systemu, bardzo dobre opinie użytkowników oraz profesjonalizm firmy wdrażającej – Centrum Wdrożeń Informatycznych, Autoryzowanego Partnera enova. Obecnie PolskiBus.com wykorzystuje następujące moduły: enovaKadry Płace, enovaNet Kadry Płace oraz enova Analizy Wielowymiarowe.

„Unikalnym rozwiązaniem systemu jest skalowalność rozwiązań, szybkie raportowanie według różnych kryteriów, możliwość integracji z różnymi systemami, współpraca z Płatnikiem, systemami bankowymi, ePFRON, a zwłaszcza z pakietem Microsoft Office. System jest regularnie aktualizowany do zmieniających się przepisów prawa gospodarczego, a tym samym my nie musimy się o to martwić” – mówi  Przemysław Szycher, Dyrektor Finansowy PolskiBus.com.

Obecnie na systemie pracuje zespół, który prowadzi szczegółową ewidencję czasu pracy, rozliczając około 400 osób. Dostęp pracowników do własnych danych kadrowych i płacowych przez stronę internetową w znacznym stopniu ograniczył ilość otrzymywanych zapytań.

Wdrożenie systemu zostało poprzedzone szczegółową analizą potrzeb. Po opracowaniu wymogów proces realizacji wdrożenia przebiegł sprawnie i szybko, spełniając wszystkie wymagania. Dodatkowo firma otrzymała zaprojektowane specjalnie dla niej dodatkowe widoki i funkcjonalności systemu związane z obsługą czasu pracy kierowców oraz personelu pokładowego. Po zakończeniu wdrożenia nawiązała z Centrum Wdrożeń Informatycznych stałą współpracę w zakresie obsługi serwisowej.

„Ciągły rozwój enova jako innowacyjnego oprogramowania do prowadzenia biznesu jest oparty na dwóch fundamentach jakimi są: błyskawiczne reagowanie na zmiany w przepisach prawa oraz dostarczanie narzędzi informatycznych umożliwiających osiąganie przewagi rynkowej naszym Klientom, którzy również przy pomocy systemu enova w zarządzaniu swoją firmą – realizują śmiałe i skuteczne projekty biznesowe osiągając sukces rynkowy. Dlatego tak bardzo cieszymy się iż dołączyło do nas kolejne, wiodące w swojej branży przedsiębiorstwo, jakim z całą pewnością jest PolskiBus.com” – dodaje Ryszard Stawarz, dyrektor handlowy systemu enova z firmy Soneta Sp. z o. o.

Źródło: Soneta

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING