Kategoria | ERP

C.S.CARGO zarządza międzynarodowym łańcuchem dostaw za pomocą IFS Applications

Dodany 10 lipca 2015 przez admin

Rozwiązanie firmy IFS obsługuje procesy finansowe i logistyczne w Czechach, Słowacji i Polsce po zaledwie 3-miesięcznym okresie wdrożeniowym.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma C.S.CARGO, jedna z największych środkowoeuropejskich firm z branży logistyczno-transportowej, wdrożyła system IFS Applications™.

Czeska firma C.S.CARGO zatrudnia 1600 pracowników i każdego dnia zarządza około 2200 pojazdami ciężarowymi. C.S.CARGO świadczy usługi logistyczne i transportu lądowego (samochody ciężarowe i kolej), wodnego oraz powietrznego.

Z uwagi na złożoność logistyczną firma poszukiwała solidnego systemu biznesowego, który stanowiłby ujednolicony punkt odniesienia dla całości personelu. Po wnikliwej ocenie kilku systemów ERP firma C.S.CARGO zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications.

Wdrożenie rozwiązania firmy IFS trwało zaledwie trzy miesiące. W dużej mierze tak krótki czas osiągnięto dzięki pełnemu zaangażowaniu i współpracy na wszystkich szczeblach obu firm — C.S.CARGO i IFS. System IFS Applications umożliwił znaczną oszczędność kosztów operacyjnych. Ponadto zredukował wymagania administracyjne z zakresu operacyjnych procesów biznesowych. System IFS Applications uprościł również wiele procesów biznesowych oraz zwiększył ich wydajność.

„We współpracy z IFS udało nam się dostosować projekt wdrożeniowy do wąskich ram czasowych, tym samym zwiększając efektywność” − powiedział Martin Hrdina, dyrektor finansowy firmy C.S.CARGO. „Dzięki wsparciu kadry zarządzającej obu firm udało się nam wdrożyć i uruchomić system w dokładnie 100 dni”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani wdrożeniem naszego systemu w firmie C.S.CARGO, które odbyło się w ramach wspólnego i zwieńczonego sukcesem wysiłku mającego na celu jak najszybsze zwiększenie odnoszonych przez firmę korzyści” − powiedział Pavel Bláhovec, dyrektor ds. sprzedaży IFS Czech. „System IFS Applications zapewnia niezawodną funkcjonalność wymaganą do obsługi złożonych procesów logistycznych firmy C.S.CARGO, oferując jednocześnie otwartą technologiczną platformę umożliwiającą obsługę jej autorskiego oprogramowania transportowego. Cieszymy się na myśl o długotrwałej i owocnej współpracy”.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING