Kategoria | ERP

Bolix usprawnia procesy biznesowe dzięki IFS Applications

Dodany 08 lipca 2013 przez admin

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Bolix, jeden z największych na polskim rynku producentów chemii budowlanej, wdrożyła nową wersję systemu IFS Applications™ w celu usprawnienia procesów biznesowych w obszarze gospodarki magazynowej, produkcji i sprzedaży.

Bolix S.A. należy do największych krajowych producentów chemii budowlanej i jest czołowym wytwórcą systemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków. Firma dysponuje rozbudowaną siecią partnerów handlowych na terenie kraju i za granicą. W celu optymalizacji kluczowych obszarów działalności firmy zarząd Bolix podjął w 2012 roku decyzję o aktualizacji systemu do wersji IFS Applications 7.5, wyposażonej w intuicyjny interfejs użytkownika IFS Enterprise Explorer.

Uruchomienie nowej wersji systemu w marcu 2013 roku pozwoliło na usprawnienie procesów biznesowych w zakresie zarządzania magazynem i produkcją, jak również w obszarze sprzedaży, gdzie wdrożenie rozwiązania IFS Portale B2B umożliwiło znaczną poprawę komunikacji z klientami.

„Po wdrożeniu nowej wersji systemu poprawiła się efektywność wysyłek, a kontrola wysyłanych palet pozwala uniknąć ryzyka pomyłek” – mówi Tomasz Czub, IT Manager w Bolix S.A. „Dzięki IFS Applications przepływ informacji jest dużo szybszy, zapewniając nam wgląd w rzeczywiste czasy realizacji zleceń produkcyjnych. Z punktu widzenia realizacji procesów sprzedaży dużym usprawnieniem jest portal B2B dla klientów”.

„Z przyjemnością kontynuujemy współpracę z firmą Bolix” – mówi Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE. „Produkcja procesowa to jeden z rynków docelowych firmy IFS. Nasze dostosowane do potrzeb branży rozwiązania obsługują wszystkie istotne procesy biznesowe, pozwalając na zwiększanie efektywności i konkurencyjności naszych klientów”.

W marcu 2013 roku nowa wersja systemu IFS Applications została wdrożona przez spółkę zależną Bolix na Ukrainie. Rozwiązanie, obejmujące obszar finansów, dystrybucji i produkcji, wdrożono przy wykorzystaniu jednej instalacji systemu funkcjonującej w centrali firmy Bolix w Polsce.

Źródło: www.ifsworld.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING