Kategoria | ERP

Aż 917 nowych funkcjonalności Comarch ERP XL 2016

Dodany 08 października 2015 przez admin

Na rynku debiutuje  najnowsza wersja Comarch ERP XL 2016, a wraz z nią aż 917 nowych funkcjonalności. Twórcą aplikacji jest krakowski Comarch producent systemów ERP.

Comarch ERP XL to wysokiej klasy system ERP, z którego korzysta obecnie ponad 4500 przedsiębiorstw. System jest dedykowany dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki, prowadzących działalność zarówno w kraju jak i zagranicą. Wyróżnikiem systemu Comarch ERP XL jest integracja systemu z innowacyjnymi rozwiązaniami Comarch, które zdecydowanie poszerzają możliwości klasycznego ERP i tym samym zapewniają przedsiębiorstwu rozwój na najwyższym poziomie.

Najnowsza wersja Comarch ERP XL 2016 udostępnia klientom szereg nowych funkcjonalności m.in. z obszarów logistyki, produkcji i księgowości oraz znacząco rozwija dotychczasowe możliwości systemu. Rozszerzono zakres funkcjonalny cenników, rozwinięto obszar rabatowania sprzedaży, a w ramach planowania procesu produkcji stworzono możliwość rozpoczęcia operacji przed zakończeniem poprzedniej. Wszystko to ma umożliwić przedsiębiorstwom jeszcze większe usprawnienie ich codziennej działalności.

Warto dodać, że rozwój funkcjonalności odbywał się również w nowym modelu spełniającym oczekiwania klientów. Podczas prac projektowych korzystano m.in.: z  opinii użytkowników systemu zbieranych za pomocą różnych kanałów, w tym także Społeczności Klientów Comarch ERP.

Społeczność Comarch ERP to jedyna w Polsce platforma wymiany wiedzy B2B. Łączy ona przedsiębiorców – Klientów i Partnerów Comarch. Uczestnicy społeczności mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły odnośnie rozwiązań Comarch ERP. (www.spolecznosc.comarch.pl).

Społeczność Comarch ERP została uruchomiona ponad rok temu. Użytkownicy, klienci i partnerzy biznesowi – wygenerowali  kilkaset pomysłów i jeszcze więcej pytań i odpowiedzi dotyczących rozwiązań Comarch. W Społeczności zarejestrowanych jest kilka tysięcy osób, a w przeciągu kilku kolejnych miesięcy spodziewamy się zaangażowania na poziomie kilkunastu tysięcy użytkowników – komentuje Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch SA, dyrektor sektora ERP.

W 2015 r. Comarch ERP XL został wybrany przez wielu nowych Klientów, wśród nich znaleźli się liderzy swoich branż m. in. Chemirol Sp. z o.o., Ustronianka Sp. z o.o., Gerda Sp. z o.o. oraz Genderka Sp. z o.o.. Stabilny rozwój systemu jest jednym z wielu powodów, dla których z oprogramowania Comarch ERP XL korzysta już ponad 4500 firm.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING