Kategoria | ERP

Asysta techniczna Comarch ERP gotowa na zmianę przepisów podatkowych. Wydłużone godziny pracy od Nowego Roku.

Dodany 09 grudnia 2015 przez admin

Przełom roku to zmieniające się przepisy prawne i związane z nimi zmiany w oprogramowaniu. W tym kontekście szczególnie ważna jest większa dostępność konsultantów i zapewnienie użytkownikom wsparcia technicznego. W odpowiedzi na potrzeby rynku Comarch ERP wydłuża godziny pracy swojej asysty technicznej. Dzięki temu klienci wszystkich systemów krakowskiego producenta ERP nie odczują skutków zmian i  przejdą przez nie sprawnie.

 

Z badań satysfakcji klientów Comarch ERP wynika, że 75% użytkowników systemów krakowskiego producenta do zarządzania firmą w modelu stacjonarnym i aż 83% w modelu chmurowym, którzy korzystają z pomocy asysty technicznej, pozytywnie oceniają konsultacje. Klienci Comarch najczęściej korzystają ze wsparcia asysty technicznej kilka razy w roku (46%).

Wynikiem badań satysfakcji klientów i wsłuchiwania się w potrzeby rynku są zmiany. Od 4 stycznia 2016 roku konsultanci techniczni Comarch ERP będą dostępni w dni powszednie od 8.00 do 18.00, a także w soboty od 9.00 do 14.00.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm użytkujących nasze oprogramowanie i zgodnie z naszą misją, która zakłada ciągłe zwiększanie satysfakcji Klientów, wydłużamy czas pracy Asysty merytorycznej i technicznej Comarch ERP mówi Zbigniew Rymarczyk, Wiceprezes Comarch SA, Dyrektor Sektora MSP. – Wiemy, że pomoc ta jest szczególnie potrzebna na początku roku, gdy zmieniają się przepisy prawa – dodaje prezes Rymarczyk.

Comarch zdaje sobie sprawę, że wsparcie klienta jest ważne nie tylko na etapie wyboru dostawcy oprogramowania, ale również – a może nawet przede wszystkim – na co dzień podczas korzystania z systemu ERP. Użytkownik programu Comarch ERP, w ramach miesięcznych opłat abonamentowych w chmurze lub w ramach rocznych opłat upgrade w modelu stacjonarnym, otrzymuje wsparcie merytoryczne i techniczne od ekspertów Comarch.

Każdy z produktów z portfolio Comarch ERP ma dedykowany numer telefonu asysty technicznej https://www.comarch.pl/erp/kontakt/#tabs/tab-content-pomoc-techniczna-2

Warto dodać, że cennym wsparciem Klientów i Partnerów jest Społeczność Comarch ERP. Jest to jedyna w Polsce platforma wymiany wiedzy B2B. Łączy ona przedsiębiorców – Klientów i Partnerów Comarch. Uczestnicy Społeczności mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły odnośnie rozwiązań Comarch ERP (www.spolecznosc.comarch.pl), które są realizowane przez działy produkcji Comarch w postaci konkretnych funkcjonalności oferowanych systemów.

* Badania satysfakcji Klientów zostały przeprowadzone w lipcu 2015 r. na reprezentacyjnej grupie 940 przedsiębiorców z Polski korzystających z oprogramowania Comarch ERP Optima.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING