Kategoria | Edukacja

System ERP GRANIT dla studentów studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Dodany 20 września 2017 przez admin

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, oraz producent oprogramowania klasy ERP – firma: DomConsult Sp. z o.o. porozumiały się w sprawie współpracy naukowej. Na mocy uzgodnień, słuchacze studiów podyplomowych na kierunku: „Zarządzanie w przedsiębiorstwie gospodarki komunalnej i mieszkaniowej” będą mogli doskonalić swoje umiejętności w zakresie zarządzania w oparciu o system ERP: „Granit”.

W ramach współpracy, specjaliści DomConsult wezmą aktywny udział w opracowaniu programu nauczania na wspomnianym kierunku, oraz poprowadzą część zajęć praktycznych w zakresie wykorzystania systemu ERP w wybranych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem działającym w branży komunalnej i mieszkaniowej. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem produkowanego przez DomConsult systemu GRANIT®.

Współpraca naszej firmy i Uniwersytetu to przede wszystkim szansa na wymianę wiedzy oraz doświadczeń praktycznych pomiędzy pracownikami naukowymi UEP, przedstawicielami DomConsult oraz słuchaczami studiów podyplomowych, którzy również są reprezentantami środowiska biznesowego. Jesteśmy przekonani, że doprowadzi ona powstania nowych idei, które skutkować będą wdrożeniem nowych bądź udoskonalonych rozwiązań zarówno na szczeblu naukowym, jak i szczeblu praktyki gospodarczej. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach we współpracy z zarządcami nieruchomości i firmami komunalnymi widzimy, że użytkownicy funkcjonujących tam systemów IT intensywnie poszukują możliwości rozwoju zawodowego poszerzającego dotychczasową wiedzę i umiejętności – zarówno w sferze podstaw teoretycznych jak i umiejętności praktycznych.  Cieszę się, że przy naszym udziale mogą je znaleźć właśnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. – mówi Tomasz Bąkiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w DomConsult Sp. z o.o.

Źródło: DomConsult

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING