Kategoria | EDI

Polpharma SA wybrała EDInet Communicator od Infinite

Dodany 22 października 2013 przez admin

Koncern farmaceutyczny Polpharma SA będzie korzystał z kompleksowego narzędzia klasy B2B opartego o technologię EDI (Electronic Data Interchange) przygotowanego przez Infinite. Nie pierwszy raz firma ta stawia na nowoczesne i efektywne narzędzia usprawniające prace oraz poprawiające wydajność.

Polpharma SA znalazła się na liście 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce opublikowanej przez  Instytut Nauk Ekonomicznych PAN.  Firma ta co roku wdraża nowe rozwiązania i systemy informatyczne, których celem jest wyeliminowanie ewentualnych błędów i poprawienie funkcjonowania koncernu na każdej płaszczyźnie. Dzięki platformie EDInet Communicator wymiana danych i dokumentów handlowych w Polpharmie ma być sprawna i bezproblemowa. System pozwoli też na zredukowanie kosztów koncernu oraz poprawi synchronizację danych przekazywanych pomiędzy partnerami biznesowymi.

Na europejskich rynkach bardzo widoczny jest trend do ograniczania tradycyjnej, papierowej dokumentacji. Jest to związane z jednej strony z dbałością o środowisko,  a z drugiej z większą funkcjonalnością dokumentacji zapisanej w formacie elektronicznym. Rozwiązanie to pozwala np. na wieloletnie przechowywanie faktur na wypadek audytu czy kontroli skarbowej. Taki sposób archiwizacji dokumentów jest całkowicie zgodny z wymogami prawnymi Unii Europejskiej.” – mówi Jarosław Trzpiel, Dyrektor Działu Sprzedaży i Rozwoju Rynku  z firmy Infinite.

W najbliższym czasie  Polpharma SA planuje pełne wdrożenie wspomnianego wyżej systemu Infinite. Ma ono przebiegać zgodnie ze standardami obowiązującymi na runku farmaceutycznym. 

Źródło: Infinite

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING