HiMountain na platformie ecommerce OPTeam

Dodany 16 października 2014 przez admin

OPTeam S.A. stworzył nową odsłonę platformy internetowej dla popularnej marki odzieży i sprzętu turystyczno-sportowego – HiMountain, w oparciu o autorskie narzędzie OPTicommerce http://www.himountain.pl/.

Himountain.pl to sklep internetowy, przeznaczony przede wszystkim dla pasjonatów aktywnego trybu życia: sportu, turystyki, wspinaczki. Produkty tej marki, stworzonej przez wybitnych himalaistów – Artura Hajzera i Janusza Majera, są szczególnie chętnie wybierane m.in. przez alpinistów i himalaistów, polarników oraz podróżników.

– Nowa wersja serwisu internetowego HiMountain oferuje prostszy, bardziej przyjazny i czytelny układ stron, połączony z łatwą i wygodną obsługą koszyka zakupowego. Szata graficzna została dostosowana do aktualnych trendów, zaś całość została wykonana w trybie responsywnym (RWD), czyli dostosowującym wygląd serwisu do rozdzielczości urządzenia, w którym przeglądana jest strona – wyjaśnia Joanna Kudelska, Specjalista ds. Marketingu marki HiMountain.

 Serwis oferuje asortyment w oparciu o dane importowane z systemu ERP. W trakcie prac przeprowadzona została migracja danych z poprzedniej platformy, następnie zaś dokonano ich weryfikacji i uporządkowania pod względem opisów i cech produktów, usprawniając tym samym indeksację. Wdrożone funkcjonalności pozwalają na zarządzanie asortymentem oraz zaawansowane wyszukiwanie produktów, przy użyciu dedykowanego systemu podpowiedzi, a także umożliwiają aktualizację cen i stanów magazynowych. Dzięki połączeniu z systemem ERP uzyskano automatyzację procesu składania zamówień.

Serwis odpowiada także za zarządzanie dostawami towaru do klientów, m.in. oferując nabywcom możliwość osobistego odbioru zamówionego produktu w wybranym sklepie stacjonarnym, należącym do sieci.

Informacje o OPTeam S.A.:

OPTeam S.A. jest spółką giełdową, działającą na rynku usług IT od 1988 r. Firma jest producentem i integratorem specjalistycznych systemów informatycznych opartych o technologie kart elektronicznych. W obszarze działalności OPTeam S.A. znajduje się również dostarczanie i integracja zaawansowanych rozwiązań ICT związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem danych, budowa sieci teleinformatycznych, centrów przetwarzania danych oraz dostarczanie i wdrażanie systemów do zarządzania przedsiębiorstwami klasy ERP. Spółka specjalizuje się także w projektowaniu i budowie rozwiązań efektywnie wykorzystujących technologie internetowe oraz prowadzi działalność z zakresu integracji fiskalnych systemów sprzedaży.

Odbiorcami OPTeam S.A. są klienci instytucjonalni – przede wszystkim uczelnie wyższe i firmy z branży energetycznej (utilities), a także przedsiębiorstwa przemysłowe, m.in. z branży lotniczej oraz firmy handlowe i usługowe.

Źródło: OPTeam

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING