Kategoria | Bezpieczeństwo

F-Secure Cloud Protection na platformie Salesforce AppExchange

Dodany 04 kwietnia 2017 przez admin

F-Secure, dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, wprowadza usługę Cloud Protection na platformę Salesforce AppExchange. F-Secure Cloud Protection ma za zadanie chronić firmy oraz użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem udostępnianym w chmurze Salesforce.

Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z rozwiązań chmurowych, gdzie odpowiedzialność za ochronę danych jest współdzielona. Dostawca usług pokrywa aspekty związane z bezpieczeństwem systemu, aplikacji, uwierzytelnianiem, regułami dostępu, a także uprawnieniami oraz rolami użytkowników. Po stronie organizacji pozostaje bezpieczeństwo treści, które klienci oraz pracownicy przesyłają do platform chmurowych. F-Secure Cloud Protection pomaga firmom ograniczyć ryzyko zagrożeń w chmurze i chroni przed złośliwym oprogramowaniem w plikach i hiperłączach.

F-Secure Cloud Protection pozwala przyjąć holistyczne podejście do bezpieczeństwa w chmurowym środowisku firmy – mówi Mikko Peltola, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w F-Secure. – Udostępnianie treści to kluczowy aspekt działania przedsiębiorstwa. Naszym priorytetem jest tworzenie nowych rodzajów ochrony, które zapewniają bezpieczeństwo dostawcom usług chmurowych i ich użytkownikom.

Cieszymy się, że we współpracy z F-Secure możemy zabezpieczyć nasze środowisko chmurowe – mówi Dave Gardner, główny dyrektor ds. technologii w Quad Learning Inc. – Dokumenty są przesyłane i przekazywane do instytucji partnerskich za pośrednictwem platformy chmurowej w ramach składania wniosków przez Internet. F-Secure Cloud Protection chroni szkoły i uczniów korzystających z tego procesu poprzez badanie plików i adresów URL pod kątem złośliwego oprogramowania.

Firmy chcą zmienić sposób, w jaki komunikują się z klientami, partnerami i pracownikami, aby lepiej dostosować się do potrzeb nowoczesnego rynku – mówi Kori O’Brien, starszy wiceprezes, ISV Partner Sales w Salesforce. – Wykorzystując platformę Salesforce, F-Secure oferuje klientom nowatorski sposób ochrony przed złośliwym oprogramowaniem w chmurze.

Rozwiązanie F-Secure Cloud Protection usprawnia proces raportowania i daje bieżący wgląd do treści w chmurze, w tym do nazw, źródeł oraz typów plików, użytkowników, adresów IP, operacji wysyłania i pobierania oraz powiadomień dotyczących bezpieczeństwa. Usługa wykorzystuje analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym bez obniżania wydajności platformy. Złośliwe łącza lub pliki są blokowane albo usuwane, a następnie oznaczane, aby administratorzy mogli je dokładniej przeanalizować i podjąć odpowiednie działania. F-Secure Cloud Protection działa w różnych środowiskach Salesforce, m.in. Sales Cloud, Service Cloud, Community Cloud oraz Government Cloud.

F-Secure Cloud Protection jest obecnie dostępne w AppExchange pod adresem: https://appexchange.salesforce.com/listingDetail?listingId=a0N3A00000EFntJUAT

Główne cechy usługi F-Secure Cloud Protection:

  • Oparta na platformie Salesforce – rozwiązanie jest dedykowane dla platformy Salesforce, co gwarantuje bezproblemową integrację, niezawodność i prostotę użytkowania. Nie trzeba utrzymywać oprogramowania pośredniczącego, a wdrożenie zajmuje zaledwie kilka minut.
  • Ochrona w chmurze – rozwiązanie pomaga zadbać o bezpieczeństwo treści, za które odpowiedzialność w modelu chmurowym ponosi przedsiębiorstwo.
  • Nowa generacja zabezpieczeń – rozwiązanie zapewnia większą skuteczność, niż prosty antywirus. Usługa wykorzystuje inteligentną analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym i umożliwia szczegółowe raportowanie oraz szybkie reagowanie na incydenty.

Więcej informacji

Informacje o F-Secure Cloud Protection

F-Secure Cloud Protection w Salesforce AppExchange

Źródło: F-Secure

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING